Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
August 2008

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

531106 sõpra on siin käinud

14 August 2008
3200 kilomeetrit hiljem

Igal aastavahetusel luban endale, et algav aasta toob endaga ka hunnitu puhkuse. Koos hiliste ärkamiste, kuhja raamatute ja võrkkiiges lösutamistega. Ja pärast iga puhkust avastan ma, et läks nagu ikka. Pööraselt.
Sel korral pakkisime oma kodinad ja kütsime Slovakkiasse.

Foto NAGI's: amagi

Igatahes olen ma pärast kümmet puhkusepäeva ja 3200 kilomeetrit võlutud. Mina, va kõrgusekartja, tunnistan, et mäed on imelised. Tõsi, tõstukiga mäkkesõit tõi endaga kaasa mõned ebatsensuursed sõnad, kui ühtäkki see pink, millel me maa ja taeva vahel rippusime, nõksatades seisma jäi ja kiikuma hakkas.
Ja too mäkketõus, mis tõstukisõidule järgnes. 2024 m üle merepinna. Et mis siis on, jalutad üles, imetled vaadet ning kobistad alla tagasi, eks. Tjah. Jalad tudisesid õhtul telgis kah veel.
Kõige ilusam reisimälestus aga ei tulnud mägedest, röögatust Tatralandia veepargist, koobastest ega kindlusest. Ühel öösel, kui ma pojaraasult küsisin, et kas ta kempsu tahab, vaatas ta mulle unesegaselt otsa ja ütles: “Ma ei taha muud, kui ainult sinuga koos olla.” Ja jäi siis uuesti magama.

Ja nüüd võiks küsida, et mida teeb üks ema, kui ta tütar on otsustanud minna veidukeseks maailma avastama? Otse loomulikult võtab ta hoida oma tütre koerad. Aimamata, et need aitavad ta nime raiuda erakordselt sügavate tähtedega kohaliku küla niigi kirevasse ajalukku.
Igatahes on meie setter Uba eriti armas hing, hoolitseb kaaskoerlaste eest sellise kire ja pühendumusega, et aina vaata ja imesta. Nimelt kaevas ta pagenduses olles aia alla augu. Eksivad need, kes pakuvad, et auk vastas ainult Uba mõõtudele. Ei, tema kaevas ikka sellise augu, et ka dogiloom sealt välja pääses. Ning kui ema avastas, et koerad jooksus, ei jäänud tal muud üle, kui neile järele söösta. Hommikumantlis, käes verine seaselgroojupp. No et oleks, millega koeri meelitada.
Igatahes olid naabrid väga umbuskliku näoga vaadanud, kuidas mammi võrgutavalt kapsavagude vahel kalpsas ning selgrootsu käes võngutas. Aga nagu ikka, olid meie koerad ka sel korral sellest kõrvast kurdid, mis kutsuja poole oli. Mammi sai kohe mõnuga neil järel liduda.
Igatahes lubas ta väga pikalt kaaluda, enne kui meite penid taas hoida võtab.Eowyn posted @ 07:09 - Link - kommentaarid (9)