Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2008

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

531100 sõpra on siin käinud

19 Veebruar 2008
Hiina piinad ehk esimene pitssall

Ilmselgelt puudub inimesel ettekujutus, mida üks sallitegu tähendab, kui see inimene pole varem ühtki pitssalli kudunud. Jutt käib muidugi minust.
Pildilt vaadata on sallid hirmus ilusad. Nii ma siis vaatsin seda Lilly Smuuli lehesalli. Vaatsin ühe, teistki korda ja mõtlesin, et mis ta siis ära ole: kood aga silmus silmuse järel ja küll ta kunagi ikka kootud saab. Ja mis siis, et varem pole kunagi pitssalli kudunud. Kõik need uhked sallimeistridki pidid ju kunagi algusest, st esimesest sallist alustama.
Sain lahkelt sallimustri ning alustasin. Ausalt, algus oli vaevaline. Nonde esimeste ridade juures ristisin oma salli, nimeks sai too Hiina piinad Kuna mulle kohe üldse ei meeldi harutamine, siis püüdsin hirmsasti, et saaks kohe kõik esimese korraga õigesti. See aga tähendas pidevalt näpuga järje ajamist, et milline silmus nüüd siis teha. Suurt suhtlejat seega minust polnud. Kuidas sa ikka lobised või seltskondlikult telekatki vaatad, kui vaja sallimustris järge ajada.
Salli kuduma hakates tegin strateegilise vea, ei arvestanud sellega, et see kudumine võtab sind sedavõrd enda lummusesse, et lausa raske on end sellest lahti tõmmata. Ja nii vehkisin ma pea nädal aega õhtuti varrastega, pere- ja seltsielu käis ilma minuta. Väga hea oli kududa, muster jäi lõpeks pähe, ei pidanudki grande finaleni sõrmega mustris järge ajama. Aitäh, Ille!
See tunne, kui sallinatuke lõpeks valmis ja nõelanöpsidega põrandale laiali tõmmatud, oli super. Ma olin endaga hirrrrrmus rahul
Ühtlasi loen tehtuks ka oma veebruari värvispektri asja.
Foto NAGI's: ratt1.2

Pühapäeval sai sall endale uue omaniku, meheemal oli sünnipäev. Loodetavast sai ta meel rõõmsaks.
Foto NAGI's: everatt
Eowyn posted @ 09:54 - Link - kommentaarid (13)