Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Detsember 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

531106 sõpra on siin käinud

11 Detsember 2007
Rahutus
Ei mina tea, kas tähtede seis või miski muu siin maamuna pääl mõjutab, a mul on rahutus külas. Kuna mõni aeg tagasi sain taas kord aru, et olgugi paar törtsu koolis käidud, ei tea ma tegelt muhvigi, siis mõtlesin, et maandan rahutust õppimisega.

Paduakadeemilist praegu väga ei taha. Seega siis muinasjutud ja vot, nüüd tuleb minu päevade päike (igatahes annan ma 12 tugrikut sellele tublile, kes koolitusele nii särava nime pani): Edu tagavate isiksuseomaduste arendamine.
Nii kui ma lehes kuulutust märkasin, tekkis miskipärast mõte, et seal saab nalja. Nu huumorimeel on mu meelest üks neist omadustest, milleta hakkama ei saa.
Eile oli esimene kord. Kuna ma polnud väga kindel, kas minu ettekujutus ja reaalsus ikka on nagu kaks tilka vett, tegin igaks petteks generaalplaani ka: kui ikka on jama, siis tuleb põgeneda.
Vist ongi kõige targem minna ilma igasugu suurte lootusteta. Sest siis saavad inimesed sind meeldivalt üllatada. Kui me kambakesi õhtul oma krampunud kannikaid tooli küljest lahti kangutasime, oli hää olla küll. Venitasin mehe ja tädi ka koolitusele kaasa (kokku tuleb kümne koolituskorra peale 60 tundi puhast rõõmu, mõtelge ), ja nad olid ka rahul.
Ilmselgelt selle pärast, et naerulihased, need on praegugi veel valusad.

Ja et ma viimasel ajal kuidagi ilma lugudeta ei saa, siis siit üks pisike. Kuuldud tol samal koolitusel (arutleti parajasti, mis kaal on surija viimastel sõnadel).

Nimelt käib üks hingeke siin Maarjamaa pääl kui munas kana, sest ei tea, mida nüüd peale hakata.
Läks temake oma eakat tädikest haiglasse vaatama. Sattus nõnda õigel ajal minema, et juhtus memme viimaste sõnade tunnistajaks. Pärast neid pani rohkem kui üheksa aastakümmet elanud memm silmad kinni ja läks.
Aga vaat need sõnad, need ei anna naisele enam rahu. Memm nimelt märkis, et näed, olen terve elu ühe taadiga elanud. Aga ... oleks võinud ikka kellegi teisega ka proovida, järsku oleks hea olnud.


Eowyn posted @ 15:24 - Link - kommentaarid (9)