Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
November 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

531104 sõpra on siin käinud

26 November 2007
Õrnalt Egiptimaast ja kadridest

Ma olin üks vähestest eestlastest, kes polnud varem Egiptuses käinud. Nüüd sai siis käidud. Ilmselgelt ma valetan, kui väidan, et reis ajas vaimustusest kiljuma. A kannatas ära käia. Igatahes on nüüd hirmus mõnus kodus olla. Nagu muinasjutus elaks, ausõna. Vt allolevat pilti. No ei tekita isu seal püsivalt elada, kohe üldse ei tekita. Pildil Kairo turg.
Foto NAGI's: turg
Tegelikult olin ma päeva paar endast täitsa väljas. Kui sa pead päevas sõitma tuhatkond kilomeetrit (stardiga nt öösel kell kaks), on optimism ja päikselisus palju nõutud. Mingil ajal vuras mööda Egiptust ringi bussitäis tigedaid tikreid. Väljas säras päike, ilm superluks. Ja sina vaata seda bussiaknast!

Hea külg oli see, et nägi tõesti palju. Püramiidid, sfinks, kloostrid, Kairo, Aleksandria + toredad hotellid. Millest toretsevaim paistis silma sellega, et seal ei pakutud ... tilkagi alkoholi. Reisikorraldaja ei teadnud sellest ööd ega mütsi.
Muidugi tekib siis, kui tead, et lähim alkoholipood asub 250 km kaugusel, hirmus õlleisu. Mul, kes ma joon aastas keskmiselt kaks õllekest.

Mu sünnipäev saabus samas hotellis. Vananesin sel korral limpsi nautides. A ma ei kurda. Patt oleks viriseda. Veel hullem, kui poleks limpsi ka olnud ja oleks pidanud paljast vett lürpima.
Igatahes mina rohkem sellisele reisile ei lähe. Päris kindlasti kohe. Ma pole küll kokku löönud, mitu kilomeetrit me kontole kogunes, a neid oli päris kobeldalt. Kui Eestimaa lennukiaknast paistma hakkas, laulsid kõigi reisiliste kannikad hosiannat. Ropprõve istumine sai lõpeks otsa.
Et pikk jutt, teadagi, lõhnab kehvasti, siis siit moraal: kodus on ikka jube hää olla.

See reis tekitas tohutu tegutsemisisu. Alustuseks kraamisin pool elamist ära, tähistasime sugulaste-sõpradega õrnalt sünipäeva ning pool laupäeva valmistasime lastega kadritamist ette.
Eeskava tuli päris tore, koos tantsu-tralli ja pillimänguga.
Foto NAGI's: kadrid1

Foto NAGI's: kadrid

Foto NAGI's: kadrid2
Tõeliselt toredad kadrid, kas pole
Eowyn posted @ 11:07 - Link - kommentaarid (14)