Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
November 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

531104 sõpra on siin käinud

04 November 2007
Palju toredat
Teate, mul, paadunud skeptikul, on tunne, et hakka või horoskoope uskuma. Nimelt oli ühel tähelepanuväärsel päeval Postimehe lehesabas kirjas: nüüd läeb sul, va skorpionipussakas, elu siukse hooga, et reel püsimiseks tuleb end sinna kinni köita. Ja jutt täiesti õige. Pisikeste vahedega juhtus igavesti toredaid asju.
Näiteks olime terve päeva jäneseomanikud. See on, kui sul on sõbrannal armas tütar, kes üle kõige maailmas tahtis kingituseks lontkõrv-jänest. Sõbrad ju selleks on, et suurimaid soove täita, eksole. Klappisime kamba peale jänese- ja puuriraha kokku ja läksime poodi.
Sellega, et ma lapsed kauplusesse kaasa võtsin, tegin muidugi suure vea. Ahvatlusi kui palju! Sealt saime küll pärast pikka veenmist ühe jänese, Minniga tulema, aga kodus hakkas trall pihta. Me ei saanud ju jänest joonelt sünnipäevalapsele viia ja nii saabus Minni meie koju. Väga mõnus ja ilus jänes, peab mainima. Selline musta ja pehme karvaga ja numsi. Ilmselgelt pole mina meie peres ainus, kellele jänes meeldis.
Nüüd on lisaks igapäevasele eriti leebuhäälel öeldud: “Emme, ma paluks kangesti ühte väikest valget kutsut!”, meil käibel ka sellised laused: “Emme, onju, jänkud on hästi armsad?” Muidugi on armsad. “Lähme siis ja toome endale ka jänku!”
Sünnipäevalaps, muideks, oli täiesti sõnatu. Ta oli aegu vanemailt seda päris OMA looma palunud, a korterisse ei tahetud kedagi võtta. Nüüd, kus neil on oma maja, andsid vanemad lõpeks lubatähe. Lapsele nad seda küll ei öelnud. Ja nii suuri silmi, kui Manna tegi, kui ta oma jänest nägi ning selliseid rõõmuhõiskeid, nagu siis lahti läksid, pole varem nähtud-kuuldud. Hea, kui lapsel on hea, eksole.

Siis tuli meil lumi maha. Täitsa palju kohe. Esimesed kelgutused said tehtud ja tänavune esimene lumememm samuti.
Foto NAGI's: memm
Lausa kentsakas on, kui lapsed on nii suured, et saavad ise memmetegemisega hakkama. Minu ülesandeks oli ainult ahjust söe väljavõtmine (muidugi suutsin ma törtsuke varem ilusale puuhunnikule tule otsa panna, a noh, mõned söed ikka õnnestus saada. Sutsuke küll hõõgusid, a õues on õnneks külmakraadid.)
Juuksed sai memm endale ka: Foto NAGI's: memm2
Käsitööd sai ka sutsuke tehtud.
Emili müts, see ämblikmehelik, sai veidi kabedamaks kootud.
Foto NAGI's: emilimyts
Ja pisike Liisu sai endale täitsa uue mütsi. Selle üle olen ma eriti uhke. Küsisin aegu tagasi Maru käest, kuidas nuppu teha. Ta, hää inimene, õpetas ka, a no andis ikkagi pusida, et nupp normaalne tuleks. Lõpeks sai mütsike nii nunnu, et üritasin seda endale pähe venitada, a no ei mahtunud
Foto NAGI's: liisumyts
Mütsimustriidee sain Ilukuduja blogist. Seal on teisigi hästi nunnusid asju.

Ja nüüd lahutab ainult viis päevakest meid spaasseminekust. Pühajärvele, nagu mullugi. Seal lihtsalt on nii mõnus ja hää. Ja tuleval teisipäeval trett Egiptimaale. Elu on lill, eksole
Eowyn posted @ 12:51 - Link - kommentaarid (8)