Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Oktoober 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530997 sõpra on siin käinud

19 Oktoober 2007
Ööd, need on meil toredad

Pärast seda, kui eile päeval, keset kõige kosutavamat iluund, mörises üks mu penidest eriti sügav-mahlakal häälel otse mu voodi all ning seda saatis nelja käpa meeleheitlik kriipimine (ta lihtsalt on nii suur, et voodi alla/alt pääsemiseks peab laskma end külili ning siis käppadega sibades roomama), otsustasin, et aitab! Barrikadeerisin voodiesise laste pisikeste toolidega ning sättisin koerte lebotamisteki ahju kõrval eriti kohevaks. No ei pea nad magama voodi all.
Otse loomulikult unustasin ma need toolid üsna ruttu. Ja kui pojaraas ärkas keset ööd ning nõudis selga oma Ämblikmehekostüümi (ilma lihtsalt ei saavat enam sekunditki magada!), koperdasin pimedas täie hooga toolidesse. Seepeale arvasid penid, kes seni üsna rahumeelselt olid oma magamiskohaga leppinud, et pätid on majas. Nende arusaam kodukaitsest paraku ei ühti absoluutselt meie omaga. Et sööstaks, rind kummis, kurikaeltele vastu või umbes nii. Looda sa! Nemad suutsid loetud sekunditega lükata toolihunniku eest, pugeda voodi alla ning seal lõugama pista.
Siinkohal jätan märkimata need mõned vängemad sõnad, mis herr teinepool, kes ühtäkki keset madinat ärkas, üle huulte lasi ning jätkan sealt, kus koerad olid taas voodi alt väljas, pojaraas kostüümivaba magamisega leppinud (proovi sa ikkagi magada, kui puhvismuskliline kostüüm seljas) ning meie ka magasime. Peaaegu.
Just siis arvas naabrite pisike nähvits, et on kõige õigem aeg meie provvale kosja tulla. No vanem koer, see dogiloom, on praegu meil eriti daam. Igatahes kostsid õuest eriti võrgutavad haugatused, millele meie süleloom vastas täiesti ebadaamilike hüüatustega: “Ma olen siin! Ma olen siin!” Ei mingit võrgutavat eputamist. Ta isegi ei püüdnud luua illusiooni, et on raskesti kättesaadav. Häh. Käis aina akna juurest ukse juurde ning ohkis südantlõhestavalt.
Olgu tänatud maaelu, pean siinkohal märkima. Sest kella kuue ajal läks naabritädil uni ära ning ta taipas oma koera koju kutsuda.

Ja nüüd, kus võiks käia see kõige suurem trall, nemad magavad. Sügavalt. Ei ole õiglust siin ilmas, ei ole.

A see kelm pilt sai tehtud mõned head päevad tagasi. Mõtlesin, et teeks mõned toredad esindusklõpsud ja sättisin koerad kenasti seisma. Ise peibutasin neid vorstitükiga, et nad ikka mulle otsa vaataks. No see oli viga
Foto NAGI's: blondid
Eowyn posted @ 06:50 - Link - kommentaarid (18)