Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Juuli 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

531211 sõpra on siin käinud

09 Juuli 2007
Faktid ja vennaraas
Ei mingit käsitööd, Oravakese
heldel osutamisel tulevad hoopis faktid ehk siis
seitse fakti Eowyni kohta:
1. Gümnaasiumis suutsin ma lõpuklassis ühest veerandist kaks kolmandikku puududa. Muidugi pole ilus kodus lebotada ja lugeda, selmet koolis õppida, aga mulle tundus toona, et raamatud annavad rohkem. Lugemine tasus ära: lõpukirjand kuulutati tol aastal Saaremaal kirjutet kirjandite hulgas parimaks. Preemiaks saadud 500 krooni eest sõitsin Tartusse ülikooli sisseastumiskatsetele. Hoogsast puudumisest hoolimata suutsin ma oma tunnistusele tekitada ainult paar nelja. Matemaatika (kui ma õudusunenägusid näeks, piisaks matemaatikatunnist, et mind karjuma panna) oli põhjuseks, et ma hõbemedalist ilma jäin.
2. Mulle meeldib mu pere. Ma armastan (jätkuvalt) oma meest, kellega me oleme jube kaua koos elanud.
3. Ma olen liiga isepäine. Kergemaks see elukest ei tee, põnevamaks küll.
4. Ajuti tabavad mind tibihood. Siis tekitan ma endale geelküüned, ründan hullunult riidepoode ja mökerdan kreemidega. Tavaliselt saab mul nädala jooksul raskest tibielust villand ja ma annan alla.
5. Nende nn hoogude ajal olen ma ostnud endale kolmed kontskingad. Muul ajal armastan ma madalaid jalanõusid.
6. Ma ei kannata alkoholi. St mind tabab pohmell isegi siis, kui ma pelgalt vaatan õllepudeli poole. Harvad pole juhud, kus herr teinepool naudib paari toopi kesvamärjukest ning järgmisel hommikul naudin mina. Peavalu.
7. Ilmselgelt on mu silmad märja koha peal. Liiga märja. Nii juhtus kord, et üht lugu tehes nutsin ma kolmel korral: siis, kui ma intervjuud tegin; siis, kui ma lugu kirjutasin ja siis, kui ma seda hiljem lugesin. Vahel oleks lihtsam, kui ma nii hooga ei pisardaks.

Ja praegu torkas mulle pähe, et kogu selle blogitamise juures olen ma täiesti teenimatult jätnud tähelepanuta oma noorema venna. Täiesti süüdimatult. Sest temata poleks me eluke pooltki nõnda põnev. Ainult tema oskab:
· helistada öösel kell kolm ja küsida huvitunult, et mis sa teed;
· helistada päeval, kurta härdamast härdamal häälel, et kõik raha sai otsa ja palgapäevani on veel hirmsalt aega ja näljapaistetus, see hakkab juba tekkima. Ja otse loomulikult leiad sa end pärast sellist kõnet internetipangast;
· teatada keset lõbusaimat pidu mulle ja mu sõbrannadele, et naised, teiega oli tore küll, aga ma läen nüüd nooremate seltsi;
· pärida oma tüdruksõbrakandidaadilt, et kuule, on sul ka head hambad? Ja saanud vastuse, et päris ok, vastab: “No peavadki olema, kui sa sellise toreda pepu oled suutnud endale taha närida.”;
· teha hullult häid ahjukartuleid;
· märkida, et ta kutsus mõned sõbrad Rõuge paadrialli ajaks külla. No et tsill ja grill. Ning kui siis nimetet päevake kätte jõuab, leiad sa oma õuelt poolsada täiesti võõrast persooni, kes asjalikult arutavad, kuhu telk jms panna. Paadiralli möödus iseenesest toredalt, teisel ööl saime isegi veidi magada. Sest me koerad, kes esimesel ööl iga krõpsu peale lõugama pistsid, väsisid lihtsalt ära.
Möödunud nädalavahetust meenutavad meie aida räästa all kolm sajaliitrist taarakotti, kaks paari kingi (ühes kingas on stringid) ja kellegi ehituselt toodud punaseks võõbatud neljameetrine voodrilaud. Usutavasti tulevad omanikud oma asjadele peagi järele;
· pärast roppu koristamist (no poolsada inimest produtseerivad teataval hulgal prahti) optimistlikult särades küsida, et onju, järgmisel aastal kordame.
Elagu vennaraasud, eksole
Eowyn posted @ 12:49 - Link - kommentaarid (11)