Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530992 sõpra on siin käinud

23 Veebruar 2007
Retroreede
Ma olin eile õhtuks läbi nagu läti raha. Viimasel ajal on tööd kuidagi palju ja vaba aega seetõttu ekstravähe. Isegi söögiteoks pole aega olnud, käsitööst rääkimata.
Aga juba tänane hommik algas paljutõotavalt. Meie pisike disainer istus köögilaual, käärid ja suure õe valge sokk käes ning nüsis mõnuga. Viimase paari kuu moeröögatus on meil sokid. Kõikvõimalikud sokid kõikvõimalikes kohtades. Nt käes. Peas. Kaelas. Jalas on need harva. Täna siis olid: Foto NAGI's: disainer
Veidi suurem disainer nikerdas samal ajal plastiliinidega. Ma, va kade, ei raatsi neile Cernitit ja Fimot veel kätte anda, need on emme mänguasjad. Nii ostsin Maksimarketist portsu plastiliini, mida nüüd võib kõikvõimalikest ja –võimatutest kohtadest leida. Kempsus oli prill-laud ka ilusasti roosasid plastiliininöpse täis kleebitud.
Igatahes valmis meil ennelõunal perekond. Ema (pildil keskel) hoiab süles titat ning teistel silma peal. Vasakul on isa (tähelepanu pärlitega kaunistet pükstele ja moekale kassile), paremal pere vanem laps. Nu ma igatahes nõnda vinget peret valmis ei teeks:
Foto NAGI's: sassu1
Keskpäeval võtsin oma mänguasjad välja. Aga nostalgik, nagu ma olen, hakkas mul Cernitist kahju. Et nüüd puhuvad Fimo-tuuled ja Cernit kõigil nurka visatud. Ei võtnud mina täna Fimot.
Rullisin ja mätsisin ja nikerdasin retrohõngulisi ruudukesi, et endale suveks kaelakett teha. Kolmnurksetest saab tütretirts ehk käevõru.
Tõsi ta on, et Fimo on ergum ja kirkam, ja küpsemine ei muuda seda tumedamaks. Aga mu retroruudukeste jaoks passis Cernit ka imehästi:
Foto NAGI's: retro1
Ja et retrotuuled nõnda kõvasti puhusid, lõin seejärel portsu pärmi kaussi ja tegin tainast. Krentul olid blogis isuäratavad kaneelisaiad. Tema retsepti järgi tegingi. Nämmad said:
Foto NAGI's: sai
Enda jaoks panen kirja, et alustasin tütrele kampsikudumist. Hirrrmpeenikesest lõngast ja nr 2 varrastega. Ma pole tõesti enam päris kindel, kas ma selle suure töörabamisega oma arunatukesele liiga ei teind.

Eowyn posted @ 20:03 - Link - kommentaarid (9)