Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530994 sõpra on siin käinud

17 Veebruar 2007
Fimo
Et kellelgi ei tekiks väärarusaama, siis panen siia must-valgele kirja, et lollused ja ajaraisk on meie peres rangelt ainult minu teema. Viimasel ajal mul lihtsalt juhtub igasuguseid asju. Enne, kui ma kreemidega mäkerdasin, tundsin, et kõrv läks lukku.
Mul on varem ka läinud, nt basseinis, kui vesi kõrva läheb. Ja see tunne, kui kõrv lõpeks lukust lahti, on niivõrd õnnis, et ega ma suurt mõelnud enne tegutsemist. On ju selgemast selgem, et kui vett kõrva pihustada (basseini polnud parajasti käepärast), siis mingil hetkel tuleb see sealt jälle välja ja kõrvgi ehk on oma normaalses olekus tagasi.
Seda mingit hetke, kus vesi rõemsalt kõrvast välja voolab, ootan praeguseni. Olen ära kannatanud kõik nöökivad hüüatused (appikene, ma ei või, mulle vahel tundus juba, et mu laps on täitsa täisealine; kullake, kas sul tõesti midagi muud teha polnud jne jne), proovinud pea peal seista (täissaledal naesterahval, kes viimati ajas koivad taeva poole aastat kümme tagasi, pole see teps mitte kerge) ja ühel jala hüpata. Igatahes loobun ma varsti oma punasest juuksevärvist, sest blondismi ei peida miski.

Aga tänase päeva 10 punkti lähevad Eesti Postile. Jah, ma olen jätkuvalt vihast lilla, et nad jõuluajal jokutasid mu pakiga nii kaua, et armas pakisaaja sai kingi kätte siis, kui pühad ammu läbi, aga täna see ei loe. Olin just pojaraasu saanud lõunaund magama ja kablutasin kööki, juuksed peas püsti (nu magamajäämisrituaal meil selline, et poja keerutab sõrmi mu juustes), kui koputati. Viimati käis sellisel ajal üks naabrimeestest. Ütles, et tema on meie majast mööda sõites ikka vaadanud, et meil on ilus trepp, et kas ta saaks seda ehk vaadata? Aga et naabrinaine (ehk siis mina) maadles parajasti ühe artikliga, miska ta polnud jõudnud peale ihupesu suurt midagi selga panna, pomiseti naabrimehele läbi ukse, et olge armas ja tulge pühapäeval tagasi. No muidugi ta ei tulnud.
Täna ma riskisin, tõmbasin ukse lahti ja voilaa: neljapäeval Helmehaldjast tellitud kraam nagu nipsti kohal!
Foto NAGI's: komm1
Fimo on tore materjal. Et mul oma vett täis kõrvaga nagunii õuesolekust suurt välja ei tulnud, näppisin kile pakikestel ümbert ära ja mäkerdasin mõnuga. Et homme meil vanaemal sünna, siis sihtotstarbeliselt.
Egoistlikult lasin käiku oma lemmikvärvid, rohelised ja pruunikarva. Osa helmeist jääb ikka endale ka, eks näis, mis ma neist teen.
Foto NAGI's: kommid2
Võrreldes Cernitiga on Fimot mõnusam töödelda, Fimo Soft on tunduvalt pehmem (isegi harjumatult pehme), ja Fimo Effect sädeleb ilusti. Pärast küpsetamist jääb sädelus kenasti näha ka. Värvid sulanduvad mõnusalt kokku. Enne vorstikesest jubinate lõikamist tasub “vorst” mõneks ajaks külmkappi panna.
Foto NAGI's: kee2
Eowyn posted @ 20:54 - Link - kommentaarid (15)