Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530994 sõpra on siin käinud

17 Veebruar 2007
Noorus, ae, ae!

Mina kui pealt kolmekümnene naesterahvas vaatsin, et põgenevale noorusele on viimane aeg jalg ette panna. Plärtsatagu või näoli porri, peaasi, et veidukeseks veel siia jääb.
Pori pidigi kasulik olema. Tõmbab ehk kortsud kukla taha või silub mingil teisel moel näonaha siredaks. Igatahes ehmusin ma eile nägu pestes peeglisse vaadates. Et halloo, kes see mutt meite elamisse saabunud on? Täitsa võõras.
Täiesti kurblik, aga seni on nooruse eest hoolitsemine piirdunud regulaarse saunatamise ning mõne korraga kosmeetiku juures. Ajakirjade iluküljed olen seni täiesti vastutustundetult tähelepanuta jätnud. Nüüd lappasin tagantjärele ja sain kreepsu. Hirrrrmus, mis see ilunõudlemine maksab.
No kingiti mulle sünnipäevaks juuksehooldusvahendid. Armas kinkija polnud mind tükk-tükk aega näinud ja oli jahmatusest keeletu, sest mu poolde selga ulatunud blond juuksepahmak oli deformeerunud pruuniks ja seejärel taandunud mõneks punaseks karvaks kuklapiirkonnas. Ta oli investeerinud blondide juuste turgutajaisse.
Äh, võtsin turgutajad juuksevärvist hoolimata kasutusse. Tunnistan ausalt, et peale himuralt magusa lõhna seal suurt pole. Nüüd siis sain teada, et kogu see krempel maksab jube palju. Aga ega see teadmine mu arvamust muuda.
Korralikku näokreemi mul pole. Suure tuhnimise peale leidsin ühe eelmisel aastal meeleheitehoos osetud potsiku. Mäletan selgelt, et ostsin selle päeval, kui õde oma “kaasavara” peoleminekuks valmistudes laiali laotas. Liialdamata võib öelda, et tema asjadega saaks kõik meie küla mutid põsed roosaks vurfitud.
Ühe hirmvana näomaskinätsiku leidsin ka. Kui tuhmunud kirja uskuda, siis passib väsinud näonaha turgutuseks ja annab jõudu, et särada. Igaks juhuks ma seda endale peale ei määrinud, sest sellesama tuhmunud kirja juurest leidsin kuupäeva, nätsik on rohkem kui kuus aastat vana.
Vähemalt huulepulgad on mul värsked. Hügieenilised ja puha. Värvi nad küll ei anna, aga enesetunde teevad heaks.
Igatahes teostasin täna maksimarketis söögi järel käies sealses kosmeetikaletis inventuuri. Enne seda rebisin oma ajakirjadest välja need pildikesed, kus kortsusilendajate pildid peal, sest nagunii läeks mul kreemikese nimi enne koduuksest väljaastumist meelest.
Saagiga ma siin kekutama ei hakka, aga kui ma kunagi mõnd oma kuduüllitist presenteerin, siis ärge imestage, kui pildilt vaatab vastu tundmatuseni noorenend naines.
Ja pärast seda, kui ma kogu krempli ülestikku endale näkku määrisin, vaatas mees mulle tükk aega otsa ja küsis siis, et oot, sa oled vist juukseid värvinud?

PS. Köha pole vaatamata ohtrale küüslaugutarvitamisele taandunud. Aga ma olen jätkuvalt optimistlik. Ja aitäh kõigile heade soovide eest! Tõsi, sauna ma täna ei lähe. Aga see saunapilt lihtsalt sobib siia.
Foto NAGI's: korts

Eowyn posted @ 09:36 - Link - kommentaarid (15)