Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530992 sõpra on siin käinud

16 Veebruar 2007
Maa külmund ja kärss kärnas

Nädala algul tundis keegi oma blogis heameelt selle üle, et nädalavahetus möödas. Ma tunnen nüüd heameelt, et see nädalake hakkab mööda saama. Alates eelmise nädala lõpust on mu töid-tegemisi saatnud prõgisevalt kuiv köha, see on nüüdseks arenenud jubevastikuks köhaks.
Täiesti minulikult olin selleks nädalaks plaaninud hirmsa hulga tööd. Esmaspäeval mitu kohtumist, teisipäeval möllasime rohkem kui pool päeva, et autokauplust filmida, kolmapäeval ka mitu kohtumist ja neljapäevaks olin läbi kui läti raha. Nina tilkus, köha võttis hingetuks ja tööasju ajama minna oleks olnud ülim kuritegu. Pisikupommiterrorist või nii.
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, ma pole ometi mingi maa-külmund-kärss-kärnas-tüüp. Sest küll see tervis ka tuleb, kuhu ta pääseb. Vaid hoopis sellest, et ma sain oma vesti valmis!
Foto NAGI's: vestvalma
Tõsi, juba nädal aega tagasi ja tibake suurema, kui mulle paras oleks. Õigupoolest mahuks sinna poole priskem mina sisse. Ülesharutamisele ta siiski ei lähe, proovin hoopis, ehk kannatab seda vanutada ja nii veidu väiksemaks muuta. Sest rohekirjud värvid, need on mu lemmikud. Teine variant on ka: kinkida vest emale. Aga kui talle mainida, et mulle sai vest veidi suur, et ehk tahad endale, vastatakse kindlasti, et appikene, ega ma ometi oma tütrest suurem ole. Proovida muidugi võib
Selle veerandtunni, mis mul õnnestus eile ärkvel olla, veetsin Helmehaldja lehel surfates. Ausalt, mu nohuvõetud nina venis järjest pikemaks, no on alles ilusaid värke seal. Ja ma vist läksin tellimisega tiba hoogu, aga keda see raha enne õnnelikuks teind on? Pealegi, palavikus peake genereeris ideid õhtul sellise hooga, et tegevusplaan on kuni hilissügiseni paika pandud.

Eowyn posted @ 11:35 - Link - kommentaarid (9)