Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530994 sõpra on siin käinud

11 Veebruar 2007
Esimene õmmelus uue massinaga
Otsustasin, et sel nädalavahetusel ma (palga)tööd ei tee. Vahel on küll tore, kui ühtki tundi tuluta eal ei kuluta, aga veidi peab olema sellistki aega, kus tunned lihtsalt olemisest mõnu. See nädalavahe läks igati asja ette, ma olen suurest mittemidagitegemisest lausa väsinud.
Tänu lebonädalavahetusele sain lõpuks oma uue overloki ära proovida. Niidistamine polnudki teab mis raske, ja õmblus jääb ilus.
Meheema andis mulle tükk aega tagasi kangajuppe. Sihtotstarbeliselt. Nendest saavad söögituppa toolikatted. (Ma ei teagi, kus mu mõistus oli, kui me neid söögitoa toole valisime. Kooslus väikesed lapsed ja valged katted pole eriti mõistlik. Õnneks on katteriie kergesti puhastatav.)
Igatahes õmblesin esimese soojaga kaks kattetoorikut valmis. Õmblused õmblusteks, aga täitsa rahul polnud. Tikkisin pool päeva ja tulemus on hoopis põnevam. Teha oli ka mõnus. Ainus tilk tõrva meepotis on asjaolu, et mitme ühesuguse asja järjepanu nikerdamine pole minu jaoks. Ja ma kohe üldse mitte ei taha mõelda sellele, et katet ootab veel viis tooli. Hirmus hea, et me tol korral kaheksat tooli ei ostnud. Foto NAGI's: toolikate2
Foto NAGI's: toolikate1
Eowyn posted @ 20:08 - Link - kommentaarid (7)