Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530994 sõpra on siin käinud

10 Veebruar 2007
Sõltuvused
Avastasin enne, et sõltuvused päranduvad. Kõlab naljakalt, aga nii see on.
Ma olen raamatufriik. Eks seepärast, et meil kodus loeti palju. Ja nüüd märkasin (rõõmuga!), et me pisike 8aastane tütar on ka. Kodustet lasteraamatud on läbi loetud, nüüd laenutab järjekindlalt kooliraamatukogust.
Tänu talle avastasin mõnusalt humoorika ja laheda kujundiloomisoskusega uue tegija meie lastekirjanduses, Kristiina Kassi. Kasperi ja viie targa kassi lugu ning Samueli võlupadi on hooga loetavad ja mis peamine, naljakad. Üksjagu teravad ka, ega lastele peagi alati ninnunännut pakkuma.
Ma vist loen liiga palju lasteraamatuid, aga mulle meeldib ilus ja hea, nagunii on kõike muud siin ilmas liigagi palju. Lindgren, Raud, Pervik ja veel need kümned ja kümned, kes kohe hooga meelde ei tule. Enne, kui pojaraasu päevaund magama panin, lugesin talle Vahtramäe Emilit. Vist sain lausa peatüki loetud, sest kui ärkasin, oli sõrm jäänud kenasti kahe peatüki vahele pidama.
Töötegu meeldib mulle ka (kahtlustan tugevat sõltuvust ).
Ja käsitöötamine. Mmm.
Tundub, et eeskuju nakkab. Saaremaa-mamma kinkis meie tirtsule Manni lapsukese. Ja eile, kui susse viltisime, hakkas tal vist mõte idanema. Igatahes kodistas ta täna hommikul ülevalt oma toast alla, ehteraamat näpus. Küsis sussiteost üle jäänud villaloorinutsaku endale, mässis sinna teist karva heiet ümber ning läks vannituppa. Ausalt, ma olin täiesti sõnatu, milline püsivus! Kõik nutsakud veeratas ta kenasti palliks, sättis pliidiveerele kuivama ning oli silmanähtavalt endaga rahul.
Foto NAGI's: sasupallid
Nüüd õhtul kraamis oma pärlid, niidid ja värgid välja (tubli tips tellis jõuluvanalt käsitöökohvri. Päkapikk käis ehitupoes, tõi sealt kohvri, ostis lõnga-niidipoest kohvri kraami täis ja laps oli hirmus õnnelik). Ja nüüd on meil lapsel esimene päris oma tehtud kaelakee:
Foto NAGI's: sassukee
Tundub, et käsitöösõltuvus hakkab vaikselt teistelegi külge.
Loodetavasti ei nakka Isetegija-sõltuvus, ei jaksa ju kogu aeg arvutissepääsu pärast kah kraagelda.

Eowyn posted @ 18:35 - Link - kommentaarid (12)