Eowyni väikesed asjad
Foto NAGI's: mytsid2
Kes ei proovi, see ei saa. Nii et tasub proovida;)
.:Eowynist :.
Vanus: Tjah. Juba 34 :)
Asukoht: Eestimaa kagunurk
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
oma pere ja muud loomad.


.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Mu jutublogi

Mu jutublogi

Jälgi blogi GOGO.EE abil

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Veebruar 2007

.: Currently :.

Reading:
palju

Last Movie:
viimasel ajal enamasti multikad: Lotte, Jääaeg jms. Lapsed on vallutanud dvd-mängija ja teleka;)


Listening to:
kodumaine


.: Visits :.

530994 sõpra on siin käinud

10 Veebruar 2007
Esimesed sussid

Ma olen mitu aega Sussimemme blogis käinud jalavarje imetlemas. Ilusad ja soojad tunduvad. Eile oli aeg lõpuks küps, et tema hea õpetuse järgi ise sussitegu järele proovida.
Nalja on selle tööga nabani: et parajat šablooni elamises polnud, mässisin laste põrandamatist näpatud tähejuppidele kile ümber, kerisin villaloori selle peale ning tütre katkisest sukapüksist lõikasin sääreosa kogu seda kupatust kaitsma. Kogu pere käis kordamööda peumasina juures uudistamas, et mis seal sees sünnib. Peale punasekirju vee polnud suurt midagi näha, ausalt.
Kui massin vilditeoga valmis, hakkasin vildijuppi oma jala järgi vormi ajama. Muudkui seebitasin ja patsutasin ja silusin. Lapsed assisteerisid, st ulatasid kordamööda seepi ja vett. Viimane tekitas küll paraja kaose, aga lõbus peab ju ka olema. Poja on mitu päeva kodus haige olnud, sai ta ka veidi vaheldust sellele tüütule kraadimisele-rohuvõtule-ninanuuskamisele.
Pärast patsutamist loputasin sussid ära ja jätsin ööseks ahju najale kuivama. Et meil tütrega üsna ühesuurune jalg, panin ta kummikud vormiks sisse. Järgmisele sussipaarile tuleb villaloorikihte rohkem panna, esimesed tulid na õhukesed. Aga ma olen täitsa rahul:
Foto NAGI's: suss
Eowyn posted @ 12:11 - Link - kommentaarid (14)