Põnniemme katsetused
Põnniemme katsetused
Minust
Vanus: 34
Elukoht: Räpina
Tähtkuju: vähk
Lühitutvustus
Viimasel tegelen vaid köitmisega, samuti ahmin endasse uusi ideid ja püüan järgemööda neid ka realiseerida. Üleüldse ei oska ma heegeldada kuigi himu on suur,seetõttu käin ja imetlen teiste töid.
Mulle meeldib...
Oma imearmas pere-kaks last, vanem tütar ja pisike pesamuna, Põnn. Armastan raffaello komme ja nummisi nipsasjakesi,lisandiks peoga sitse-satse,lilli ja liblikaid. Jumaldan vihmasabina heli aknaklaasil, uue raamatu lõhna,sügisesi värvilisi lehti ja hommikukohvi. Lemmikvärvideks roosa ja punane.
Igal hetkel põletaks aroomiküünlaid ning maiustaks šokolaadiga, maiasmokk- nagu ma olen.
Lemmiklilledeks on suured valged roosid- nende nägemine võtab põlved nõrgaks.
Ja külalisi armastan.Kes ootamatult sisse hüppavad ja kohvi-kooki nõuavad.
Ei meeldi...
Vihkan ükskõiksust ja selja taga susserdamist. Ei meeldi inimesed kes ainult kritiseerivad ja kiruvad kuid midagi ei tee, et paremaks läheks.
Ja need inimesed kes elavad rohkem teiste elu ja toituvad lähedaste ebaõnnest- minge seenele!
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2011
Projektid, milles osalen
Loen...
Raamatute lugemiseks pole enam mahti. Küll aga soetan igal võimalusel endale uusi koka- ja aiandusraamatuid ja väljaandeid. Samuti meeldivad lasteraamatud- lõbusad lookesed ja ilmekad illustratsioonid.
Kuulan...
Kuulan kõike, pisut siit-sealt. Eriliseks lemmikuks on Urmas Alenderi sügavamõttelised laulud.
Filmid...
Meeldivad õudukad, kuigi üksi ei meeldi vaadata. Siis on hea mehele kaissu pugeda ja hirmust kiljatada:)
Käin piilumas


Külastusi
Visits

15 Detsember 2011Minu jõulusegane pakitegu!

Kuigi viimased kuud on olnud "reaktiivkiirusel lendava töötavblondiini" unenägu siis ei suutnud oma näppe sellest toredast pakivahetusest eemal hoida. Minu "heaks lapseks" sai janne35.
Nonii-nonii, mõtlesin ma, et mis ta siis ära ei ole. Uurisin põhjalikult janne35 blogi läbi ning tõmbasin nimekirjast kudumise maha. Selles poleks ma võistelda suutnud
Mõttes kohe lipsas idee, et teen seda mida kõike paremini oskan- KÖITA!
Ja siis hakkas pihta- ütlen ausalt, et olin kohe algul nii usin, et nädal peale projekti kuulutamist oli mul pakk valmis...või seda ma esialgu arvasin. Komplekteerisin paki kokku ning panin ootele. Ja siis hakkasid foorumist tulema et a la, mul veel nii ja nii palju g. puudu või oi, mul on 50 g. üle ja...mida paganat, mõtlesin ma. Kui palju siis minu pakk kaalub..olin selle täiesti unustanud. Läksin siis oma pakikesega oma endisesse töökohta, seal hea kaal g. täpsusega ,ning....

Pakk kaalus 1500g. APPI!
No ja polnud midagi suurt seal, vaid üks fotoalbum ja Janne toredatele lastele pisikesed saladustepesad märkmikute näol. OI-oi, nii vist ei tohi. Eelmisel aastal olid ka minul hiigelpihud ning sel teemal oli raginat ka, et teemast peab ikka kinni pidama.
Ja siis algas kaalumine ja mõõtmine ja kaalumine. Sain kohe nii targaks, et album kaalub keskeltläbi 800g. ja märkmikud 450g. ja fotokarbid 400g. Olin hulluks minemas, sest mulle tundus see 300g. tegemine ilmvõimatu, kõike on üle ja kuhjaga. Oma mõtetes sorides otsustasin, et ühe fotokarbi ma teen, nui neljaks. Vähendasin veidike tavaformaadis fotokarbi mõõtmeid ning...vist sain hakkama Nii oleks tahtnud veel midagi sisse poetada
Tunnistan, et oli ka hetki kus mõtlesin, et pagana reeglid, mul savi, teen mis tahan
Karbikesse mahtus veel kirjake ning väike jõulupäkapikk, kes pandi fotopesa valvama- aga ta oli sellega väga nõus.
Ütlen ausalt, et see pakitegu oli minu jaoks üks raskemaid. Muidugi oleks lihtsam olnud jah reeglitest üle astuda ning teha seda mida ise tahan kuid lõppkokkuvõttes oli nii põnevamgi. Minu endised töökaaslased ütlesid, et pole viimase kahe aasta jooksul mind nii palju näinudki- segasin korralikult köögiploki tööd kui oma karpide ja köidetega mööda kööki ringi tuiskasin ning vandusin
ja nüüd paar pilti ka!


mailis969 posted @ 06:44 - Link - kommentaarid (5)