Põnniemme katsetused
Põnniemme katsetused
Minust
Vanus: 34
Elukoht: Räpina
Tähtkuju: vähk
Lühitutvustus
Viimasel tegelen vaid köitmisega, samuti ahmin endasse uusi ideid ja püüan järgemööda neid ka realiseerida. Üleüldse ei oska ma heegeldada kuigi himu on suur,seetõttu käin ja imetlen teiste töid.
Mulle meeldib...
Oma imearmas pere-kaks last, vanem tütar ja pisike pesamuna, Põnn. Armastan raffaello komme ja nummisi nipsasjakesi,lisandiks peoga sitse-satse,lilli ja liblikaid. Jumaldan vihmasabina heli aknaklaasil, uue raamatu lõhna,sügisesi värvilisi lehti ja hommikukohvi. Lemmikvärvideks roosa ja punane.
Igal hetkel põletaks aroomiküünlaid ning maiustaks šokolaadiga, maiasmokk- nagu ma olen.
Lemmiklilledeks on suured valged roosid- nende nägemine võtab põlved nõrgaks.
Ja külalisi armastan.Kes ootamatult sisse hüppavad ja kohvi-kooki nõuavad.
Ei meeldi...
Vihkan ükskõiksust ja selja taga susserdamist. Ei meeldi inimesed kes ainult kritiseerivad ja kiruvad kuid midagi ei tee, et paremaks läheks.
Ja need inimesed kes elavad rohkem teiste elu ja toituvad lähedaste ebaõnnest- minge seenele!
Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2011
Projektid, milles osalen
Loen...
Raamatute lugemiseks pole enam mahti. Küll aga soetan igal võimalusel endale uusi koka- ja aiandusraamatuid ja väljaandeid. Samuti meeldivad lasteraamatud- lõbusad lookesed ja ilmekad illustratsioonid.
Kuulan...
Kuulan kõike, pisut siit-sealt. Eriliseks lemmikuks on Urmas Alenderi sügavamõttelised laulud.
Filmid...
Meeldivad õudukad, kuigi üksi ei meeldi vaadata. Siis on hea mehele kaissu pugeda ja hirmust kiljatada:)
Käin piilumas


Külastusi
Visits

28 Aprill 2011
MINU BLOGI ESIMENE SÜNNIPÄEV ! JA SÜNNIPÄEVALOOS !


Oi alles see oli kui käisin ja imetlesin teiste kauneid tegemisi ja unistasin salamisi teie hulka kuulumisest. Ja ongi aasta möödas...uskumatu kui kiirelt möödub aeg. Selle aja sisse on mahtunud palju.Avastasin enese jaoks lapitöö ja muidugi oma suurima kire, köitmise. Sellele saan tänulik olla le_.li le ja vikile, kes selle meeliköitva tegevusega mind nakatasid.
Põnevad TK ja TKV projektid on nii mõnelgi korral südame põksuma pannud ja viinud une. Kokkusaamised ja erinevad koolitused on olnud harivad ja toonud kaasa uusi hobisi ja hasart midagi jälle uut omandada on muutunud omaette "extreemspordiks " Olen leidnud isetegijate seast endale toredaid sõpru ja tuttavaid kes on mind ikka hea sõnaga takka utsitanud ja kiitnud. Eks igaüks januneb veidigi tunnustuse järele ning see ju inspireerib edasi püüdlema ning uusi asju katsetama.
Ning selle toreda päeva puhul soovin teha ühele toredale isetegijale kauni ning ainulaadse fotoalbumi, mille võitja saab ise välja mõelda ehk ise enda maitse järgi kokku seada mille mina siis teostan. Soovijatel jätta oma kommentaar ning loos läheb lukku teisipäeva õhtul kell kaheksa. Fotoalbum valmib mai kuu jooksul.
mailis969 posted @ 08:52 - Link - kommentaarid (67)