Põnniemme katsetused
Põnniemme katsetused
Minust
Vanus: 34
Elukoht: Räpina
Tähtkuju: vähk
Lühitutvustus
Viimasel tegelen vaid köitmisega, samuti ahmin endasse uusi ideid ja püüan järgemööda neid ka realiseerida. Üleüldse ei oska ma heegeldada kuigi himu on suur,seetõttu käin ja imetlen teiste töid.
Mulle meeldib...
Oma imearmas pere-kaks last, vanem tütar ja pisike pesamuna, Põnn. Armastan raffaello komme ja nummisi nipsasjakesi,lisandiks peoga sitse-satse,lilli ja liblikaid. Jumaldan vihmasabina heli aknaklaasil, uue raamatu lõhna,sügisesi värvilisi lehti ja hommikukohvi. Lemmikvärvideks roosa ja punane.
Igal hetkel põletaks aroomiküünlaid ning maiustaks šokolaadiga, maiasmokk- nagu ma olen.
Lemmiklilledeks on suured valged roosid- nende nägemine võtab põlved nõrgaks.
Ja külalisi armastan.Kes ootamatult sisse hüppavad ja kohvi-kooki nõuavad.
Ei meeldi...
Vihkan ükskõiksust ja selja taga susserdamist. Ei meeldi inimesed kes ainult kritiseerivad ja kiruvad kuid midagi ei tee, et paremaks läheks.
Ja need inimesed kes elavad rohkem teiste elu ja toituvad lähedaste ebaõnnest- minge seenele!
Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2010
Projektid, milles osalen
Loen...
Raamatute lugemiseks pole enam mahti. Küll aga soetan igal võimalusel endale uusi koka- ja aiandusraamatuid ja väljaandeid. Samuti meeldivad lasteraamatud- lõbusad lookesed ja ilmekad illustratsioonid.
Kuulan...
Kuulan kõike, pisut siit-sealt. Eriliseks lemmikuks on Urmas Alenderi sügavamõttelised laulud.
Filmid...
Meeldivad õudukad, kuigi üksi ei meeldi vaadata. Siis on hea mehele kaissu pugeda ja hirmust kiljatada:)
Käin piilumas


Külastusi
Visits

28 Juuni 2010
MEESTE SUUR EGO EHK KUIDAS ME ENDALE KARAMELLI SAIME
Meil mehega juba ammuilma jutt, et võtame endale kassi. Kui võimalusi on siis miks mitte, ruumi on, tähelepanu ja hoolitsust samuti, pankrotti ei lähe..mõeldud tehtud. Sai ka kokku lepitud mehega, et võtame isase kassi. Minul polnud see just eriti oluline, tähtis ju ,et mis alguses kohe meeldima hakkab,hea kontakt peab tekkima. Vanem tütar ka kaasa ja sõit võis alata. Kohale jõudes oli pesakonnast alles kaks kassipoega, hallikirju isane ja karamellikarva emane. Esimesest sekundist puges see karamell nii hinge,et no kuis sa jätad ta sinna. Hakkasime mehega siis viisakalt omavahel "dialoogi" ajama, ühel omad argumendid, teisel oma maailmapilt. Ühest küljest ju emane selline rohkem koduhoidja, isane paneb küla peale ajama. Kunagi meil oli Ants, küll oli nädalate kaupa kadunud, siis tuli kui sõjasangar, kõrv katki ja saba poolviltu seljas, nagu põrandamopp peale "pulmi".Ning siis hakkas tarkuseteri minu kalli kaasa suust tulema, nagu pärleid. Terve elamine ainult naisi täis, mõni nn. mees peab ka olema.Sa pühademuna, niisugune tunne oli, et otsib endale kamraadi kellega koos , ja Omal poeg kasvab, kas see pole siis mees. Nüüd olen veel süüdi, et kunagi sai emane taksikoer Luna võetud, tema tahab PÕHIMÕTTE PÄRAST isast.Tütar hakkas kõrval lahinal nutma, kass süles, perenaine vaatas kogu tsirkust kõrval pealt...tundsin, et kas või
Lõpuks lõi mees käega ja koju sõitsime OMA KARAMELLIGA mis saigi kassikese nimeks. kodus ei lausunud kallis kaasa tund aega sõnagi, nokitses omaette koer julgestuseks kõrval.
AGA ÕHTUL.....kui olime kõik voodisse telekat vaatama seadnud võttis meheraas Karamelli kaissu ja jäi koos kiisuga nurrudes magama. Vot sulle kooki moosiga,mida need mehed küll tahavad
mailis969 posted @ 14:09 - Link - kommentaarid (16)