Põnniemme katsetused
Põnniemme katsetused
Minust
Vanus: 34
Elukoht: Räpina
Tähtkuju: vähk
Lühitutvustus
Viimasel tegelen vaid köitmisega, samuti ahmin endasse uusi ideid ja püüan järgemööda neid ka realiseerida. Üleüldse ei oska ma heegeldada kuigi himu on suur,seetõttu käin ja imetlen teiste töid.
Mulle meeldib...
Oma imearmas pere-kaks last, vanem tütar ja pisike pesamuna, Põnn. Armastan raffaello komme ja nummisi nipsasjakesi,lisandiks peoga sitse-satse,lilli ja liblikaid. Jumaldan vihmasabina heli aknaklaasil, uue raamatu lõhna,sügisesi värvilisi lehti ja hommikukohvi. Lemmikvärvideks roosa ja punane.
Igal hetkel põletaks aroomiküünlaid ning maiustaks šokolaadiga, maiasmokk- nagu ma olen.
Lemmiklilledeks on suured valged roosid- nende nägemine võtab põlved nõrgaks.
Ja külalisi armastan.Kes ootamatult sisse hüppavad ja kohvi-kooki nõuavad.
Ei meeldi...
Vihkan ükskõiksust ja selja taga susserdamist. Ei meeldi inimesed kes ainult kritiseerivad ja kiruvad kuid midagi ei tee, et paremaks läheks.
Ja need inimesed kes elavad rohkem teiste elu ja toituvad lähedaste ebaõnnest- minge seenele!
Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2013
Projektid, milles osalen
Loen...
Raamatute lugemiseks pole enam mahti. Küll aga soetan igal võimalusel endale uusi koka- ja aiandusraamatuid ja väljaandeid. Samuti meeldivad lasteraamatud- lõbusad lookesed ja ilmekad illustratsioonid.
Kuulan...
Kuulan kõike, pisut siit-sealt. Eriliseks lemmikuks on Urmas Alenderi sügavamõttelised laulud.
Filmid...
Meeldivad õudukad, kuigi üksi ei meeldi vaadata. Siis on hea mehele kaissu pugeda ja hirmust kiljatada:)
Käin piilumas


Külastusi
Visits

18 Aprill 2013
SÜNNIPÄEVALOOS !
Täiesti uskumatu, kuid minu blogil täitub 28ndal aprillil kolm aastat. Ja need on olnud väga toredad. Viimasel aastal olen küll veidi kõrvaltvaataja rolli jäänud ning pole eriti usinasti TK projektidest osa võtnud ega teie kauneid tegemisi kommenteerinud kuid tegelikult käin Isetegijas iga päev ja kiiruga- tiiruga oma niiöelda lemmikblogid (ja neid pole vähe ) läbi jooksnud
Olen nende kolme aasta jooksul teie hulgast saanud endale päris palju "püsikliente " kelle tellimusi alati rõõmuga täidan ja teie kommentaare on alati siiralt hea meel lugeda- tegelen ikka õige asjaga.
Seega nagu tavaks on mul juba saanud siis korraldan väikese sünnipäevaloosi mille võitja saab endale valida minu uue lemmiku - Peidetud Pelgia pistes A5 märkmiku. Kujunduse saab võitja ise välja valida, kas siis juba tehtud tööde hulgast või täitsa midagi oma maitse järgi välja mõelda.
Seega läheb loos lukku 28ndal aprillil õhtul kell 20.00 ning võitja teen teatavaks 29 aprillil.
Kel soovi loosist osa võtta, jätke oma kommentaar.

Ning veel pilte tehtud töödest, ikka peidetud belgia pistes- seekord veidi uuemas võtmes. Meisterdasin juurde kinnituse- kotimagnetist, et lahedam ikka oleks
Päikest kõigile !
mailis969 posted @ 15:42 - Link - kommentaarid (49)