Põnniemme katsetused
Põnniemme katsetused
Minust
Vanus: 34
Elukoht: Räpina
Tähtkuju: vähk
Lühitutvustus
Viimasel tegelen vaid köitmisega, samuti ahmin endasse uusi ideid ja püüan järgemööda neid ka realiseerida. Üleüldse ei oska ma heegeldada kuigi himu on suur,seetõttu käin ja imetlen teiste töid.
Mulle meeldib...
Oma imearmas pere-kaks last, vanem tütar ja pisike pesamuna, Põnn. Armastan raffaello komme ja nummisi nipsasjakesi,lisandiks peoga sitse-satse,lilli ja liblikaid. Jumaldan vihmasabina heli aknaklaasil, uue raamatu lõhna,sügisesi värvilisi lehti ja hommikukohvi. Lemmikvärvideks roosa ja punane.
Igal hetkel põletaks aroomiküünlaid ning maiustaks šokolaadiga, maiasmokk- nagu ma olen.
Lemmiklilledeks on suured valged roosid- nende nägemine võtab põlved nõrgaks.
Ja külalisi armastan.Kes ootamatult sisse hüppavad ja kohvi-kooki nõuavad.
Ei meeldi...
Vihkan ükskõiksust ja selja taga susserdamist. Ei meeldi inimesed kes ainult kritiseerivad ja kiruvad kuid midagi ei tee, et paremaks läheks.
Ja need inimesed kes elavad rohkem teiste elu ja toituvad lähedaste ebaõnnest- minge seenele!
Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2013
Märts 2013
Veebruar 2013
Jaanuar 2013
Detsember 2012
November 2012
Oktoober 2012
September 2012
August 2012
Juuli 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Aprill 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
August 2011
Juuli 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Projektid, milles osalen
Loen...
Raamatute lugemiseks pole enam mahti. Küll aga soetan igal võimalusel endale uusi koka- ja aiandusraamatuid ja väljaandeid. Samuti meeldivad lasteraamatud- lõbusad lookesed ja ilmekad illustratsioonid.
Kuulan...
Kuulan kõike, pisut siit-sealt. Eriliseks lemmikuks on Urmas Alenderi sügavamõttelised laulud.
Filmid...
Meeldivad õudukad, kuigi üksi ei meeldi vaadata. Siis on hea mehele kaissu pugeda ja hirmust kiljatada:)
Käin piilumas


Külastusi
Visits

30 Juuni 2010
Kuna mulle on tulnud riburada kotitellimusi, arvasin, et võiksin panna oma kotisarjale ka nime. Selleks sai "Šhoping" Nii on ju kohe uhkem.Ja miks just see nimi- sest sellega sobiks just poerallile minna. Parajalt suur, hea üle õla kanda, mahutab piisavalt. Kuna see on nagu nn. perekonnanimi siis esitlen teile Šhopingu sarja kotti " Ahvatlus "


mailis969 posted @ 12:21 - Link - kommentaarid (7)
28 Juuni 2010
MEESTE SUUR EGO EHK KUIDAS ME ENDALE KARAMELLI SAIME
Meil mehega juba ammuilma jutt, et võtame endale kassi. Kui võimalusi on siis miks mitte, ruumi on, tähelepanu ja hoolitsust samuti, pankrotti ei lähe..mõeldud tehtud. Sai ka kokku lepitud mehega, et võtame isase kassi. Minul polnud see just eriti oluline, tähtis ju ,et mis alguses kohe meeldima hakkab,hea kontakt peab tekkima. Vanem tütar ka kaasa ja sõit võis alata. Kohale jõudes oli pesakonnast alles kaks kassipoega, hallikirju isane ja karamellikarva emane. Esimesest sekundist puges see karamell nii hinge,et no kuis sa jätad ta sinna. Hakkasime mehega siis viisakalt omavahel "dialoogi" ajama, ühel omad argumendid, teisel oma maailmapilt. Ühest küljest ju emane selline rohkem koduhoidja, isane paneb küla peale ajama. Kunagi meil oli Ants, küll oli nädalate kaupa kadunud, siis tuli kui sõjasangar, kõrv katki ja saba poolviltu seljas, nagu põrandamopp peale "pulmi".Ning siis hakkas tarkuseteri minu kalli kaasa suust tulema, nagu pärleid. Terve elamine ainult naisi täis, mõni nn. mees peab ka olema.Sa pühademuna, niisugune tunne oli, et otsib endale kamraadi kellega koos , ja Omal poeg kasvab, kas see pole siis mees. Nüüd olen veel süüdi, et kunagi sai emane taksikoer Luna võetud, tema tahab PÕHIMÕTTE PÄRAST isast.Tütar hakkas kõrval lahinal nutma, kass süles, perenaine vaatas kogu tsirkust kõrval pealt...tundsin, et kas või
Lõpuks lõi mees käega ja koju sõitsime OMA KARAMELLIGA mis saigi kassikese nimeks. kodus ei lausunud kallis kaasa tund aega sõnagi, nokitses omaette koer julgestuseks kõrval.
AGA ÕHTUL.....kui olime kõik voodisse telekat vaatama seadnud võttis meheraas Karamelli kaissu ja jäi koos kiisuga nurrudes magama. Vot sulle kooki moosiga,mida need mehed küll tahavad
mailis969 posted @ 14:09 - Link - kommentaarid (16)
26 Juuni 2010
Ja läkski loosiratas kinni...Nüüd veel veidi kannatust

mailis969 posted @ 17:24 - Link - kommentaarid (3)
Verandat koristades jäi näppu üks vana kott, mille puidust sangad olid veel täiesti kõlbulikud ja kobedad. Kott lendas prügimäele, sangad jäid mulle. Kui leidsin ka vana mantli tepitud pruuni kanga hakkas mõte tööle, nii sündiski ridiküli-käekoti ristsugutis, sees vooder ja lukuga tasku.


Ja õhtul kell kaheksa teavitan üleeelmises postituses oleva koti võitja. Kel soovi jõuab veel loosirattasse
mailis969 posted @ 12:16 - Link - kommentaarid (9)
24 Juuni 2010
Tegin komme, idee pisihaldja blogist, mugandasin veidi retsepti oma maitse järele ümber.Seest mõnus toorjuustu-aprikoosi täidis, sekka astelpaju tervendavat mõju, kastetud kõik suussulava piimašokolaadi sisse. Ühest kogusest tuli 50 paraja suurusega kommi (nii kahe ampsu jagu ) Pildile pääsesid veel viimased.....nüüd needki otsas. Ei tea, nüüd vist hommikul trenni tegema kommikõht suur ees.
mailis969 posted @ 15:17 - Link - kommentaarid (2)
23 Juuni 2010
JAANILOOS, JAANILOOS
Kallid, isetegijad, toredat jaani kõigile . Selleks puhuks meisterdasin mõnusa kandekoti, mis läheb minu blogi külastajate vahel loosi. Muidugi tuleb selleks puhuks endast märku anda, kel soovi selline tore kotike endale võita. Loos läheb lukku laupäeva õhtul kell kaheksa, fortuunaks minu kallis tütreke. Nii, et HEAD LOOSIÕNNE

mailis969 posted @ 11:48 - Link - kommentaarid (30)
22 Juuni 2010
Küll on täna uimane päev. Pole jõudu millekski-isegi õmmelda ei viitsi.Õues sajab ainult vihma-ja vihma... Olen täna laiskvorst ja võtan vaba päeva, kuigi põnn ei taha kuidagi sellega nõus olla. Näitan eile valmis saanud juuksekaunistust.
mailis969 posted @ 12:19 - Link - kommentaarid (3)
20 Juuni 2010
Põnni nn. pruta Annecret saab varsti poole aastaseks ja mõtlesin meisterdada sellise tudu-mänguasja ,loomakese mida oleks hea pehme ja mõnus mudida. Lõike sain burdast, valge pehme fliis ja roosa karusnahk jäid mul järele vanema tütre jänkukostüümist, sisemuse jätsin tühjaks, et oleks hea käte vahel mudida, jala ja käpaosad aga täitsin ära. No kui küsida, mis loom see on ei oska ma küll vastata, natukene meenutab eeslikest kuid mine sa võta kinni, keda ta õigupoolest kujutab. Kuid kas see ongi oluline, kindlasti mitte. Tähtis, et väikesele preilile kõlbab.

mailis969 posted @ 09:49 - Link - kommentaarid
19 Juuni 2010
Õele oli täna õhtuks vaja kingituse jaoks karbikest, sellist veidike sügavamat ja mahukamat. Nii ta valmiski.
mailis969 posted @ 04:49 - Link - kommentaarid (3)
18 Juuni 2010
Olen alati imetlenud le_.li armsaid kinkekarpe albumitele.Kui mulle tuli kiirtellimus fotoalbumile, mis läheb homme ühele õpetajale 12 klassi poolt otsustasin ka ise kinkekarpi proovida. Mulle igatahes meeldib, kuigi oleks tahtnud mingit muud tooni pappi ,peale musta. Kuid meil siin pole ju. Album siis selline.


mailis969 posted @ 15:41 - Link - kommentaarid (6)
17 Juuni 2010
Tellimustööna taheti türkiis-kollastes toonides käevõru, (umbes sarnane 29 mai postituses olevaga) kuid veidi kollakamat ja veidi kitsamat. Ja valmis ta saigi.


Ja ei saa kuidagi mainimata jätta, et meie Põnn sai kuue kuuseks Muidu küll suur mees juba kuid ilma lutita elu pole, ei tahtnud isegi pildistamise ajaks sellest loobuda.
mailis969 posted @ 07:38 - Link - kommentaarid (6)
16 Juuni 2010
Sai veidike vilditud. Isetegija Leili käis meil Räpinas ehtekarbi viltimist õpetamas ning selle käigus valmis helesinine karbike, igatahes mulle väga meeldib, kuigi sinine ei ole üldse minu lemmikvärvide hulka kuuluv. Samuti proovisin ära seebi viltimise, et kas jutud selle toote nn. headusest ka ennast õigustavad. Katsejänesteks valisin ema kui õe, sõbrantski sai oma ja üks sai sauna laupäeva ootama.

mailis969 posted @ 17:06 - Link - kommentaarid (7)
14 Juuni 2010
Sai käidud meheõel katsikul, väikene Linda oli kuu vanune ja üliarmas. Kingituseks valmis fotoalbum mis neile väga meeldis.
mailis969 posted @ 18:58 - Link - kommentaarid (4)
13 Juuni 2010
Sõbrants tellis koti kollakas-heledates toonides,voodri ja sisetaskuga.Sai siis järjekordselt välja otsitud vanad kardinad, mõned voodriga seelikud, ikka täielik taaskasutus.
mailis969 posted @ 10:57 - Link - kommentaarid (8)
12 Juuni 2010
Jälle see neetud arvuti, ei taha kohe mitte töötada. Nädal aega oli remondis, eks näha ole kas nüüd sai korda. Ega tõde on, et kui midagi parandama hakata siis suure tõenäosusega on see varsti jälle õhtal.
Sain valmis ka oma köögiprojekti. Valmisid kolm pajalappi, kaks pajakinnast, põll ja poekott.
mailis969 posted @ 20:27 - Link - kommentaarid (6)
05 Juuni 2010
Järjekordselt valmis üks album pisikesele neiule, õigemini kallile sugulasele, kes nägi ilmavalgust märtsis. Ongi kohe Tartu poole sõit , ennem tuleb muidugi kohustuslik Abakhani ring ,sest sitsid-satsid ja paelad on kõik otsakorral ja siin ju ei OLE MIDAGI. Väike kõrvalpõige ka messikeskuses toimuvale laadale, kus saan ennast veidi õrritada istikute ja mugulatega, et siis tundega KÕIKE TAHAKS sünnipäevale/katsikule minna.Mees lubas rahakoti oma kätte hoiule võtta ,ennem kui mind laadal lahti laseb (väga õige tegu )
mailis969 posted @ 09:16 - Link - kommentaarid (1)
03 Juuni 2010
Olen kogu aeg võtnud hoogu,et üks praktiline poe- kandekott õmmelda. Mõeldud ,tehtud. Panin eile õhtul põnni koos mehega tudule ja masina taha. Materjalist kasutasin kõike mis näppu sattus. Vana kardinariiet, pitse, vilti, linast voodri jaoks ja veel kõike muud. Ja valmis ta saigi. Kuigi mees ütles muigel suul, et tahab näha kuidas selle kotiga poodi piima ja saiapätsi järele lähen. No küll ta näeb !
mailis969 posted @ 13:51 - Link - kommentaarid (2)
01 Juuni 2010
Eile öösel valmis veel üks karbike. Ega väikese põnni kõrvalt polegi nii kerge käsitööks aega näpistada. Ikka iseenda uneajast, kuid tahtmine suur. Ikka pole veel täiesti rahul oma viltimisega, küll häirib üks kord teine asi, kuid eks harjutamine teeb meistriks.
mailis969 posted @ 16:34 - Link - kommentaarid (6)