Ly nokitseb
Ly nokitseb
Asjad, mida oskan teha.
29 September 2010
Käekett

Lihtsalt üks kett, mille tegin.

Potsu25 posted @ 17:18 - Link - kommentaarid (2)
Kaelakee

Pärlid on seatud ritta eelpainutatud traadile. Lilled "õmblesin" sõelamoodi alustele. Seda tööd sai tehtud kohe mitu korda, kuna esimesel korral oli jõhv liiga peenike ja läks katki.

Potsu25 posted @ 17:17 - Link - kommentaarid
Mirelli beebiraamat

Tegin oma pisitütrele scrapbooking stiilis beebiraamatu. Kuna praegu on ta alles nelja kuuseks saamas, siis raamat pidevalt täieneb aga kaan on selline.


Potsu25 posted @ 17:09 - Link - kommentaarid (1)
Käekett

Sai natuke punutud.

Potsu25 posted @ 16:28 - Link - kommentaarid
Roosa kaelakee

Kee valmistamisel kasutasin valgeid ja roosasid pärleid. Esmalt heegeldasin kolm pikemat pärliketti ja seejärel punusin need kokku.

Potsu25 posted @ 10:16 - Link - kommentaarid (2)
Kingitus õele

Tegemist on puidust karbiga, mis on akrüülvärviga valgeks värvitud. Peale on pandud rohelised lilled dekupaa˛ tehnikas. Must kiri on valmistatud FIMO-st.Potsu25 posted @ 10:07 - Link - kommentaarid
Valge kaelakee

Idee selle kee tegemiseks sain isetegija foorumist. Kaelakeele lisaks on tehtud ka käekett ja kõrvarõngad. Valmistamiseks kasutasin erineva suurusega seemnehelmeid.Õpetus

Potsu25 posted @ 10:01 - Link - kommentaarid
Munadepüha kanad

Need toredad kanad tegin ma koos oma 3,5 aastase tütrega. Kuna meisterdamisega läks kiireks, siis muru ostsime poest aga kõik ülejäänud on meie väikeste kätekestega meisterdatud.

Potsu25 posted @ 09:58 - Link - kommentaarid (2)
Mirelli tekk

Fliisist tekk sai tehtud minu pisitütrele. Õmblemise au ma endale võtta ei saa, kuna polnud sellist masinat nagu vaimusilmas tulemust ette nägin. Küll aga nägin vaeva mesilaste valmistamisega ja tikkimisega. Mesimummid on tehtud vildiriidest ja seejärel õmmeldud tekiosade külge. Kaared on tikitud otse riidele.
Potsu25 posted @ 09:51 - Link - kommentaarid
Sõbrapäeva küünlajalad

Nende tegemiseks on kasutatud väikesi beebitoidu purke, mis on siis kaunistatud paberi, paela ja pitsiga. Sisse saab panna väikeseid teeküünlaid.

Potsu25 posted @ 07:46 - Link - kommentaarid
Carolini laegas

Tegemist on puust karbiga, mis on ära värvitud akrüülvärviga vanandamise tehnikat kasutades.
Kaunistuseks on puidust printsessid ees ning kaane printsessid on paigaldatud dekupaa˛ tehnikas.
See on kingituseks minu vanemale tütrele, kes hoiab seal ehteid ja juuksekumme.Vanandamine - kata pind kahe või kolme tumeda värvikihiga. Hõõru nurgad ja muud kohad, mida soovid näidada kulununa küünlaga. Kata pind nüüd heleda värviga ning kui värv on kuiv, nühi peenikese liivapaberiga küünlaga hõõrutud kohad üle.
Potsu25 posted @ 06:48 - Link - kommentaarid (2)
106174 visitors