Ly nokitseb
Ly nokitseb
Asjad, mida oskan teha.
24 Detsember 2010
Album

Olin usin ja tegin sellel aastal enamus kingitusi ise. Selle albumi saab minu ema. Peal on tema lapsepõlvepilt ja tema kaks lapselast.

Potsu25 posted @ 07:21 - Link - kommentaarid (1)
22 Detsember 2010
Mobiilikotid

Selle idee sain ma isetegija blogist, kuid kahjuks enam nime ei mäleta. Kuna mul on suure ekraaniga telefon oli just midagi ekraani kaitsmiseks tarvis. Mehike on õmmeldud kollasest fliisist ja soonik kootud tumesinise lõngaga. Kuna kohe on Jõulud tulemas siis tegin ühe kingituseks ka.

Potsu25 posted @ 11:35 - Link - kommentaarid (4)
21 Detsember 2010
Jõulutervitused

Olen üritanud saata Jõulude ajal tuttavatele ja sugulastele kaarte, mille piltidel on minu lapsed. Sellel aastal koguni siis kaks. Lastest pilt tehtud printisin need välja ja kleepisin natukene suurema punase paberi peale. Tumehalli kartongile on kleebitud valge paber, millele on eelnevalt pressitud lumehelbed. Sinised lumehelbed on välja lõigatud motiivirauaga ja hiljem värvilise liimiga üle värvitud ning siis kõik osad kokku monteeritud. Igadahes sõnum on üks Häid Jõule kõigile!Potsu25 posted @ 19:05 - Link - kommentaarid (6)
20 Detsember 2010
Jõuluehe

Tahtsin samuti konkursist osa võtta ja otsustasin sellise ehte kasuks. Põder on tikitud ja seejärel õmmeldud valgele riidele ning sisse topitud vatiini. Väikene lehv ja pärl ning oligi valmis.Tuli välja, et ehe osutsu teise koha vääriliseks. Aitäh kõigile hääletajatele.
Potsu25 posted @ 17:25 - Link - kommentaarid (4)
13 Detsember 2010
Rahakassa

Rahakassa "Reisi Jaoks" on mõeldud siis nagu juba nimi ütleb reisi raha kogumiseks. Kuna varsti on euro rahatähed, peaks purki koguda saama ühe reisi raha küll. Kõik muidugi oleneb sellest, kuhu sõita ja mitmekesi. Äärde on heegeldatud lillekesed, kiri ja Eesti kontuur on tehtud glass etching tehnikaga. Kasutatud on Armour Etch kreemi. Kirjale on kaunistuseks lisatud kivikesi.

Potsu25 posted @ 10:48 - Link - kommentaarid
07 Detsember 2010
Küünal

Küünla valmistamiseks tembeldasin valgele siidipaberile. Seejärel kuumutasin paberi küünlale.

Potsu25 posted @ 07:43 - Link - kommentaarid (6)
106174 visitors