katariina käsitöö
katariina käsitöö
31 Mai 2016
Sirelililla tuunika ReDesign.

Juba aastaid tagasi olin ma endale ostnud Marc Aurel´i tuunika. Lisaks meelepärasele värvile (lilla on ikka ja jälle ning sõltumata moevooludest mu garderoobi alati tikkunud) köitis mind kudumi ja mustrilise kanga kombinatsioon. Aga kõigi nende aastatega selgus, et ma ei oska seda tuunikat kuskil kanda ega mitte millegagi sobitada.Rohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 12:17 - Link - kommentaarid (4)
24 Mai 2016
Jälle Annile. Tuunika.

See puuvillane tuunika valmis juba eelmisel suvel. Et suve lõpp oli pigem jahedapoolne ning Anni meeleolugi oli vist teistsugune (igatahes teksaseid ja retuuse ta eriti kandma ei kippunud), siis jäid tookord pildid tegemata. Nüüd kannab ta seda tuunikat suurima heameelega ning asjaolu, et see on pigem juba särgimõõtu, ei paista teda üldsegi häirivat. Vastupidi - väikesele romantikule sobib selline pitsiline-lilleline-palmikuline turnimisrõivas imehästiRohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 11:54 - Link - kommentaarid (4)
18 Mai 2016
Uuskasutust põrandale.

Olen sel aastal püüdnud võimalikult palju tegeleda erinevate rõivaste taas- või uuskasutusega. Mõnel juhul tähendab see mingit üsna väikest sekkumist, näiteks nööpide vahetamist või õmbluse lisamist-harutamist (et rõivast kitsamaks või laiemaks teha). Mitmetel esemetel tuleb aga kogu "kontseptsiooni" muuta, näiteks värvida, lõigata, tikkida, trükkida, õmmelda jne.
Seekord jäädvustasin pildile kaks projekti.Rohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 13:30 - Link - kommentaarid
14 Mai 2016
Lühikeste varrukatega jakk.

Kui ma tütrele seda eelmist kampsunit kudusin ja selga proovisin, siis tuli mul temaga jutuks, et ta tahaks ühte sellist (roosat) kampsikut, millel oleksid lühikesed varrukad. Teate ju küll seda armast unistavat pilku, mis sulatab emme südame ja sunnib jälle ühe plaanivälise kudumi varrastele looma...Rohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 13:18 - Link - kommentaarid (2)
06 Mai 2016
Üks krae, üks kleit.Rohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 18:33 - Link - kommentaarid (4)
02 Mai 2016
Telliskivipunane kampsun Annile.

See kampsun on edasiarendus ühest rohelisest vestist, mille mõni aasta tagasi Annile kudusin. Kuna nüüd oli mul lõnga täpselt niipalju, et ma ei teadnud, kui pika kampsuni ma sellest kogusest saan, siis tuli seekord kudumist alustada ülevaltpoolt ehk kaelusest. Ning lõpuks sain täitsa pika kardigani.Rohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 15:45 - Link - kommentaarid (7)
katariina käsitöö
kui on neli last ja koer, siis natuke jääb ikka aega, et tikkida, kududa ja heegeldada:)
Vanus: 40+
Asukoht: Harjumaa
.................................................. Siin blogis olevaid fotosid ja muud sisu võib kasutada ainult blogi omaniku nõusolekul.
Blogis näidatud esemete kopeerimine müügi eesmärgil ilma blogi omaniku loata on keelatud!
Kui oled blogi omaniku töödest huvitatud või soovid midagi küsida, siis võta julgesti ühendust: anneli.tender@gmail.com
..................................................
Minu nupuke
Kood:

..................................................
.................................................. Minu link Ravelry´s
..................................................

.................................................. Minu uus blog www.katariina.eu
Arhiiv
Lingid
Blogid väljaspool Isetegijat