katariina käsitöö
katariina käsitöö
28 Detsember 2015
Piparkoogimaagia. Ehk mida teha lastega õhtuses Tallinnas...

Eile õhtul käisime lastega Tallinnas (Saue on ju pea-aegu nagu maal ning kui maainimene läheb linna, siis käib ta ikka mitmes kohas). Aga eelkõige läksime sellepärast, et imetleda piparkoogivõlurite tööd. Nimelt on Disaini- ja Arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt 6) avatud järjekordne, juba kümnes PiparkoogiMaania näitus. Seekordne teema on "Püha Piparkook". Nii on kunstnikud valmistanud pühasid puid, hiiglaslikke inglitiibu, ikoone ja reliikviaid, püha lehma, kirikuid ja muudki. Kõik ikka piparkoogist. Maagiline!Kliki pildil!

Ja kordan veel: nüüd on minu tegemisi võimalik jälgida Näoraamatus: FB-lehel Kudugurmee! Kohtumiseni!

» annelix posted @ 15:49 - Link - kommentaarid (1)
26 Detsember 2015
Helged jõulud.

Kui päris lund ei ole, siis tuleb kastidest välja otsida kõik eelmistel aastatel heegeldatud lumehelbed, nõelvilditud lumivalged pitsilised südamed ja vanaema kapist leitud vanaaegsed klaasist nääriehted ning riputada need 3,5-meetrisele kuusele. Särtsu saamiseks saab lisada aastatega kogunenud eriti helkivaid poekaunistusi: hõbevalgeid kuulikesi ja käbisid, klaasist jääpurikad ja kuldseid jäälilli. Seega, meie kuusk on seekord kuldse-hõbedase-valge kirju, tipitud veidikese punasega - eriliselt särav, pitsiline ja habras.

Veel uudiseid: nüüd on minu tegemisi võimalik jälgida ka Näoraamatus: FB-lehel Kudugurmee! Kohtumiseni!Rohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 21:50 - Link - kommentaarid (1)
16 Detsember 2015
Rikkaliku tikandiga kleit-tuunika.

Tikand on inspireeritud mustritest, mida leiab vanadelt Muhu sukkadelt. Kleit on müügis!Rohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 10:06 - Link - kommentaarid (3)
12 Detsember 2015
Otsime Märdi kindaid.

Mu poeg unustas pildilolevad sõrmikud Samati bussi. Buss sõitis eile Harjumaal ja vedas lapsi Viimsi kooli olümpiaadile (hiljem võisid bussil olla ka muud sõidud). Sauel olid mõned lapsed unustatud kindad veel bussis näinud, kuid päeva lõpuks neid seal ei olnud (suhtlesime ka juba bussijuhiga).

Kui keegi leiab-teab-näeb, siis palun kirjutage anneli.tender@gmail.com. Igasugune info jagamine on teretulnud!Kindad on minu kootud, lambavillased ja mõõdult juba nii suured, et mahuvad ka naisterahvale kätte (ehk ei ole pisikesed).

» annelix posted @ 10:24 - Link - kommentaarid (2)
08 Detsember 2015
Labürintkindad.

Kindad kudusin Rahvusarhiivilt saadud kavandi järgi. See labürint on tuletis nende uue peahoone Noora fassaadikanga mustrist.
Huvitav, kas arhiiviriiulid ja koridorid on niisama seikluslikud?Rohkem pilte ja juttu www.katariina.eu või kliki lihtsalt pildile. Tere tulemast!

» annelix posted @ 10:59 - Link - kommentaarid (1)
katariina käsitöö
kui on neli last ja koer, siis natuke jääb ikka aega, et tikkida, kududa ja heegeldada:)
Vanus: 40+
Asukoht: Harjumaa
.................................................. Siin blogis olevaid fotosid ja muud sisu võib kasutada ainult blogi omaniku nõusolekul.
Blogis näidatud esemete kopeerimine müügi eesmärgil ilma blogi omaniku loata on keelatud!
Kui oled blogi omaniku töödest huvitatud või soovid midagi küsida, siis võta julgesti ühendust: anneli.tender@gmail.com
..................................................
Minu nupuke
Kood:

..................................................
.................................................. Minu link Ravelry´s
..................................................

.................................................. Minu uus blog www.katariina.eu
Arhiiv
Lingid
Blogid väljaspool Isetegijat