
Valmis jällegi 2 tööd projekti raames. Esimeseks hästi väike sahtlibox. Mõte oli küll endale teha, aga tütar arvas, et see sobib just tema kõrvarõngastele.
Siin on kasutatud Tiimari käsitöökarpe, lillelist paberit ja sahtli nuppudeks plastpärlid.

Teise tööna valmis fotokarp. Idee ja info teostuseks sain
Päikesekiirelt 


Fotokarp läheb jällegi kohe kingituseks .
Augusti projektitööks sai linik

Heegelniiti jäi üle ja heegeldasin veel ühe väikse liniku. Liniku idee ja muster
Silpsolps-lt

Valmis sai projekti raames väike sini-valge kotike, mis läheb üllatuskingituseks ühele väiksele tüdrukule.

Mõned detailid ka lähemalt. Kinnituseks väike nööp, mis kinnitub lille südamikku

väike vallatu lipsuke, mis sobib viimati tehtud sinise mütsiga hästi kokku

sanga heegeldasin ja põimisin läbi satiinpaela, et väga välja ei veniks

Tänaseks kõik, varsti tööle.
HEAD TAASISESEISVUMISPÄEVA !!!

Valmis sai teine töö projekti raames. Sellised karbid kohe sobivad minu käsitöö riiulisse(pilte riiulist näitan mõni teine kord)

Valmis ka viimane (nüüd kohe kindlalt viimane) selle suve müts. Ikka jälle Liisule. Selline teksasinine mütsike.

Sai külas käidud ja kohvi joodud ja kohvitassist pits leitud

Puhkus ongi selleks aastaks läbi. Homme jälle tööle.
TK Karbid, purgid, totsikud

Siin on minu esimesed valminud tööd- Minu Esimesed Triibulised.

Kaua mõtlesin, mida teha nende värviüleminekul tekkivate niidijuppidega ja välja mõtlesin. Topsid said kohe vallatumad.

Laps nõudis juba ammu oma tuppa uusi padjakatteid. Ükspäev Abakhanis nägi kaunist riiet ja tuligi mul õmblusmasinalt tolm pühkida ja katted valmis õmmelda. Algaja kohta olen ise rahul. Kõikidel patjadel einavad kinnitused- ühel lukk, teisel vallatud paelad ja kolmandal selline ümbikumoodi kinnitus.

Uued tööd ootavad ja veel nädala jagu puhkust, seega - tegutsema