Jonassita nikitsemised
Jonassita nikitsemised

Parema meelega heegeldan ja koon,
<br />aga kui vaja, siis ka õmblen
<br />ja kui ikka väga vaja, siis tikin ka


04 Oktoober 2015
BEEBITEKK JA ROOSA KAMPSUN

Paistab, et on ikka aega läinud viimasest postitusest. Eks ma ikka üht-teist olen nikitsenud ka, aga pildile pole saanud.

Aasta algupoolel teatas üks töökaaslane, et on beebiootel. Meie kohe, et "ha-ha hea nali", kuna ta ei olnud üldse selline nö titemeelne. Aga selgus, et ei mingit nalja Kui beebi siis beebi. Kohe tekkis vajadus talle üks tekike teha. Värviks soovis kollast. Tegu on äärmiselt targa ja taipliku naisega, kellel kindlasti tulemas pisike tarkur, siis selge, et mustriks on öökullid

Korra juba lootsin, et kas tõesti saab seekord tekk enne valmis, kui laps... Aga nohh, siiski jäin paar nädalat hiljemaks. Millest pole hullu, sest ega ju kohe ei jookse teiste rahu rikkuma. Tekk ootab omaniku juurde jõudmist.

20150901_215819


Millalgi avaldas tütar soovi, et tahab omale mõnusat kampsunit. Nagu tellimise peale jäi kord poes käies näppu pehme roosa lõng. See jäi aga ootama oma aega, kuna beebitekk oli pooleli ja mõned töised tegemised vajasid tegemist. Samuti saime vahepeal hakkama kolimisega uude kodusse.

Nüüd siis, kui tekk oli valmis ja muud asjad ka tehtud, oli käes kampsiku kord. Minu jaoks suur väljakutse, sest äärmiselt igav on kududa lihtsalt parempidises koes. Kuna aga lõng oli karvane, polnud mustril mingit mõtet, sest see lihtsalt kaoks sinna sisse ära. Sobivalt sattusin ka haiguspuhkusele, niiet sain aega produktiivselt kasutada. Lapsel vähem oodata.

Tulemuseks täiesti lihtne lohvakas kampsun. Täpselt vastavalt tellija soovile.
20151003_211745

Peab uusi ideid ammutama asuma. Õhtud on juba piisavalt pimedad
jonassita 12:00 - Link - kommentaarid (1)