Rullaripööra vallatused


Rullaripööra vallatused
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Mina

Kristel Vanus: 28
Asukoht: Rapla
Tähtkuju: kaljukits

Olen täitsa algaja ja üritan tegeleda heegeldamisega, kunagi ka kudumisega

Meeldib ja ei meeldi

meeldib
teatris käia, heegeldada, lastega mässata
ei meeldi
ootamine, virisemine, tüütud inimesed

Arhiiv

Viimased postitused
November 2008
Juuni 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
September 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Veebruar 2007
Detsember 2006
November 2006
September 2006
August 2006


Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
19 November 2008
Lumi tuli maha ja valeks läks maa....

Oi oi kui rõõmsad lapsed täna hommikul olid, et lõpuks on lumi maha tulnud.
Kohe pidime minema ka kelgutama. Pildil siis mu vanem poja ja kõige pisem poja. Vanemal pojal peas Mannu õpetuse järgi tehtud nokamüts, aitähh ka pillele nõuga abiks olemast. Lõngadeks Mammi lõngapoest Kid Classic crystal ja üks sokilõng. Tegin siis sellise segu. Müts on väga lahe ja istub hästi peas.


Ning siis üks lahe isetegemine vanema pojaga koos----ehk lumememm


Ja lõpuks väikene ime, kus lume sees õitsevad lilled.

13 November 2008
Kootud sallide eri!!!!

Tere kõigile üle pika aja. Avastasin täna ehmatusega, et pole juba väga väga ammu midagi oma blogisse lisanud, kuigi valminud on mõned asjad. Kõigepealt üks kootud suvine sall, millega alustasin juba eelmisel suvel aga valmis sai siis lõpuks selle aasta septembrikuuks, kui tegime perega puhkusereisi Kreetale. Ju oli vaja korralikku inspiratsiooni,et sall valmis saada. Lõngaks Novita bambus lõng ja õpetus ajakirjast Moda. Pildil olen ma oma keskmise pojaga tantsuhoos...


Ning lisan veel ühe laheda pildi, mida võib nimetada ka käsitööks ehk siis minu mehe väga hästi õnnestunud pilt meie vanemast pojast.


Nüüd siis mõned kootud sallid. Kõik on tehtud minu lemmiklõngast!!! Mammi lõngapoest Angora Merino. No on tõesti supper mõnus soe ja pehme lõng. Sallide mustrid on võetud Pitsilistest koekirjadest, väga hea raamat.
Suured tänud ka õpetuse ja nõu eest Gerlile...
Esimene sall siis roheline ja kingituseks ämmale.


Järgmine siis beežist lõngast ja kingituseks sõbrannale...


Ning viimane lilla ja kingituseks kallile õeraasule sünnipäevaks. Samast lõngast tegin ka pikad randmesoojendajad, aga nendest kahjuks pilti ei ole.


Kõik sallid läksid kingituseks ja mina ise ikka ilma mõnus sooja sallita...
Tegelikult on valminud veel ühed kindad, sokid ja mõned mütsid, aga nendest pildid siis lähipäevadel.

Kõigile kaunist sügise lõppu!!!!!

22 Juuni 2008
Käsitööjuttu ei tule täna.
Tahtsin lihtsalt jagada teiega seda üli ülivõimast tunnet, mis täna mind valdas, kui olin Vargamäel 16 tundi Tammsaaret nautinud.
Jah mul tõesti õnnestus saada piletid maratonetendusele kõigi Tõe ja Õiguse osad kohta. Kuigi olen nüüdseks juba kõvasti üle 24 tunni järjest üleval olnud, ikka jooksevad pildid minu lemmiketenduse Tõde ja Õigus 4.osast Karinist ja Indrekust. Nägin seda etendust juba 3 korda aga ikkagi tunnen, et võiksin seda veel ja veel ja veel vaadata, sest iga kord avastad mingeid uusi nüansse, näitlejate ilmeid jne. Eriti kell 00 öösel oli seda etendust väga eriline vaadata, sest uskuge oli väga väga väga külm nii umbes 4 tundi paigal istuda, ja vaadata näitlejaid, kes lühikeste varrukate väel ja paljajalu kastemärjal põrandal ringi silkavad. Ning see mitmekülgne linnulaul, mis etendust värvikamaks muutis.
Aga kui see 16 tundi teatrit täna hommikul kell 9.00 läbi oli ja päike siras rõõmsalt taevas, siis oli selline mõnus rahulolu ja tunne, et sain tõelise pildi Tammsaarest ja tema Tõest ja Õigusest.
Ka ilmataat oli meile armuline, vihma saime vaid pisut. Inimesed olid mega sõbralikud ja arukad, keegi ei loopinud sodi laiali ja ei joonud ennast purju.
Arvan, et see oli ülim kogemus kogu eluks!!!!
Tänud sulle Nüganen, et sellise julge asja ette võtsid.

Magama saan vist alles õhtul, sest lapsed küll veel une nägu ei ole.

14 Juuni 2008
Nii näitan siis ka mõnda asja mida teinud olen.
Väga väga palju asju ka pooolikud
Kõgipealt üks heegeldatud sall, mille tegin ühele imelisele inimesele kingituseks. Õpetus võetud raamatust Stich´n bitch crochet the Happy Hooker. Õpetus väga lihtne ning mõnus heegeldamine. Lõngaks Mammi lõngapoest Wendy Pearl DK kreemjas ja kulus äkki 3 tk. Heegelnõel nr 4.
pilt siis sallist sellineNing siis üks pilt sellest millega oma reisil Milanosse tegelesin. Käisin nimelt koos oma elukaaslasega 10.aastapäeva 3-päevasel reisil Milanos. Seal siis ühes imelises pargis oli nii mõnus heegeldada ja inimesi jälgida.13 Veebruar 2008
Tere jälle üle pika aja!!!
Kõigepealt siis näitan sõbra käest (kahjuks ei saa täpselt aru kes sõber on) saadud sõbraprojketi pakki.
Pakk ise siis selline:

Suur suur aitäh sulle sõber , kott on väga väga lahe ja lõngad ning vardad kuluvad ikka ära.
Kuna ka minu tehtud pakk tiggerile on kohale jõudnud, näitan enda kootud randmesoojendajaid natuke lähemalt. Õpetus võetud raamatust Ühe lõngatoki imed. Väga hea raamat.
Randmesoojendajad siis sellised:

22 Jaanuar 2008
Tere kõigile üle tõeliselt pika aja!!!
Vahepeal olen ikka proovinud ühte ja teist ka meisterdada ning nüüd sooviksin kõigile ka oma katsetusi näidata.
Kõigepealt jõuludeks kootud pitsall oma kallile vanaemale. Lõngaks siis HOT SOCKS UNI 100, 75% vill, 25% polüamiid, valget värvi lõngapoest www.mammi.ee. Väga väga mõnus lõng sallide kudumiseks, kahju, et mingeid kirkaid värve seda lõnga ei ole.
Üks pilt siis ka sallist vanaema õlgadel:

Salli muster on võetud 2007a Minu käsitööd eriväljaandest mütsid-kindad-sallid sall nr 36. Sall oleks võibolla võinud olla veidike pikem, aga ma tegin täpselt ühest tokist, ei hakanud pikemat tegema.

Näitan ka sõbranan Pillele sünnipäevaks kootud villaseid sokke. Mustri sain selel sama vanaema käest ja lõngaks on jällegi Mammilõngapoest www.mammi.ee ostetud lõng FREEDOM SPIRIT, 100% vill, värviks sinine õhk, lõnga kulus 1,5 tokki umbes. Jällegi väga mõnus ja pehme lõng, loodan, et ka sokid on soojad.

Ning valmivatest töödest on valmis esitükk Molly Ringvalli vestist
, seljatükiga veel natuke pusimist ning kokku vaja õmmelda hug-me-tight-shrugi, mida ka Sillu ja Pille teinud on.


12 Detsember 2007
Ilusat jõuluaega kõigile !!!!

Sain siis ka lõpuks mahti oma blogisse midagi lisada, häbi häbi mulle et seda juba nii kaua ei ole teinud. Ühte koma teist ikka olen valmis ka saanud vahepeal ja meetrijagu asju ootab valmimist.
Kõigpealt muidugi alustan päkapiku projekti pakist. Suur suur rõõm ja uudishimu oli kui postiljon selle mulle ulatas. Väga väga armas ja jõuluküllane pakk oli ja olen väga väga rõõmus. Suured tänud sulle Marimari
.
Nüüd siis aga pakist lähemalt:

Pakis siis väga mõnus pehme sall, isetehtud jõuluehted ja klaasvitraaž, mõnusat lõnga kudumiseks, magusad jõulukommid, vahva kaart ja siis kuuseke, mis käib vist aknale aga ei saagi aru, kas seda tuleks värvid ka või mitte. Palun abi pakitegija.
Igatahes suur suur aitäh päkapikk, tegid mulle tõelise jõulumeeleolu.
Näitan ka veel ühte pilti sallist lähemalt:


Ja nüüd sisi ka natuke minu tegemistest:
valmisid müts ja sallkrae vanemale pojale ja villased sokid keskmisele pojale.
Poisid sellised:Ootan nüüd pikisilmil, et ka minu päkapikupakk jõuaks kohale!!!!!19 September 2007
Tere taas!
Kõigepealt näitan ühte heegeldatud kotti, mille tegi mulle kingituseks kallis sõbranna Pille
http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=5700. Pilt siis selline:

Kott on hetkel vaieldamatult mu lemmik

Veel üks suvemeenutus, nimelt meisterdasin mõlemale põnnile suvised nokamütsid:


Ja lõpuks täna valminud triibuline talvemüts Jakobile, lõngadeks Novita helena kollane ja beez, õpetus on võetud mütsikoolist - klappidega müts lapsele Susa poolt.
Pilt siis selline:


17 September 2007
Tere jälle kõigile isetegijatele ja palju palju õnne tulevae sünnipäeva puhul!!!
Kahjuks ühtegi valmistööd veel näidata ei ole, kuigi väga palju asju on pooleli. Kolme põnniga ikka päris palju tegemist, seega peab kahjuks käsitöö kannatama.
Nüüd aga lubatud pildid pakkidest:
Kõigepealt osalesin Kullaketrajate värvivahetuse projektis ning kuna lemmikvärviks hetkel beez, siis fantastiline pakk oli selline:

Pildil siis imeline käterätik isetehtud pitsiga, palju vahvat lõnga, pärlid, lõhnaküünal, puudub pildilt shokolaad , mille põnnidega suutsime juba nahka panna. Igatahes suur suur aitäh paki tegijale.

Ja nüüd isetegija foorumis sügispaki vahetus, kus sain väga väga laheda sügisese paki. Suur suur aitäh paki tegijale.

Pakis siis neli fantastilist lehekujulist punast linikut, võtmehoidja, küündlad, salvrätikud, pakk teed, hulgim lõnga, lahedad juukseklambrid, šhokolaadi lehekesed tordi kaunistuseks, liblika ablikatsioon mida saab riietele kleepida ning mõnus pähkli-segu maius. Olen väga väga õnnelik.
Panen ka ühe pildi lehelinikust lähemalt
.

Ning lõpuks ka miskit mille ise valmistasin, see siis Jakobi sünnipäevatort, mille ta viis lasteada eelmine nädal kui sai 2-aastaseks.
Poja oli igatahes selle kommitordiga väga rahul:

03 Juuli 2007
Ilusat hommikut!
Täna ei kekuta ma valminud käsitööga vaid veel millegi hinnalisemaga, nimelt nägi 26.juuni kell 15.13 ilmavalgust meie kolmas pisipoja, kes oli 4160 g ja 53 cm. Kõik tundub jälle nii uus ja tundmatu.

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Projektid


Lemmikud


Külastused

023799 külastust...