Alki näputöö
Alki näputöö
Kõike tahaks proovida. Suure tuhinaga alustan, oleks vaid piisavalt püsivust, et alustatu lõpuni viia. Eks ma iga päev püüan olla tublim kui eile ja homme veelgi tublim kui täna.
19 Detsember 2011


Nii nagu ma reedel kogu hingest lootsin oma pakki saada, nii ka läks
Kahjuks ei jõudnud varem siia postitust teha, ja oma uhket kingitust näidata, oli väga tihe ja piduderohke nädalavahetus. Aga nüüd siis selle kõige huvitavama asja kallale. Kui olin paki kätte saanud, tormasin kohe seda avama. Isegi poja tuli uudistama, mis sealt tuleb. Enne veel kui avada jõudsin, kauples ta kõik magusa endale, kui seal pakis peaks seda olema. Etteruttavalt võin öelda, et ei olnud

Vaade mis avanes oli sellinemmm... kui põnev!
Pajakinda seest, oma soojast ja pehmest pesas, pugesid välja viis päkapikku. Nii armsad!
Edasi oli vaja lahti harutada see huvitav paberitutsakas. See üllatus pani mind küll mööda tuba ringi hüppama, eks ikka suurest rõõmustNüüd ma taipasin, kes on see vahva päkapikk, kes mulle selle suure suure jõulurõõmu valmistas. Olen väga suur Mummuka tegemiste fänn. Salamisi mõtlesin siin juba, et küll on see õnnelik inimene, kes temalt paki saab, no nii ilusad asjad. Ja muidugi need jõulukellukesed... lihtsalt sõnatuks võtab. Kust tulevad küll inimestele sellised toredad ideed. Mõtlesin, et kui aega saan, proovin isegi neid teha, nüüd on ta mul olemas. Lihtsalt super!!!
Kogu selle vahva kingimäe vahelt tuli välja ka selline väga ilus ja praktiline poekottSelline see minu kingitus oli, täis suurepärased üllatusi. Aitäh sulle, Mummukas!
Väikestviisi nokitseja posted @ 09:56 - Link - kommentaarid
122189 visitors