-Kirsika- sahkerdab
-Kirsika- sahkerdab
Ise tehtud, hästi tehtud, kaua tehtud, kaunikene... 
!
25 Oktoober 2006
Kogumine

Eelmine neljapäev ja reede sa kolatud mööda Tallinnat ja lasta ka oma kehva enesetunde tekitaja eemaldada.
Tallinnas siis külastasin Yski (Kristiine ja Haabersti oma), sealt saagiks punane samet, mis mõeldud küll kardina kangaks. Aga mina õmblen neist 2 diivani katet ja paar padjakatet diivanile. Kurb muidugi, et diivani ei ole veel laev va kurivaim hilineb. Siis sain veel õhemate kardinate kangast. Sellega juhtus nii, et 4,5 m asemel maksin 1m eest . Lisaks sai sealt veel igasugu puduvidinaid, mis ei puutu käsitööse.

Siis seal Harku järve ääres Õisul on üks pood, kus siga odavaid assju. Mingi Hagelini värk. Nöörkumm oli 1.-m kodulinnas sama kumm 8.-m vist (ma pead ei anna ), siis ostsin 2 patja diivani jaoks 30x40cm ja üks padi oli 15.- (eino odav ju), siis sain 2 lukku 5 eeku 30cm pikad, metallhammastega. 10.-m sain lapsele dzempri kanga. Seal tegelt ongi kangad 10.- ja 49.- m, siis paelad, nöörid olid 1.-m siis nööbid 50 senti tk Hunnik patju oli ühes nurgas kuhjas.

Külastasin ka Kanga Dzunglit, sealt sain nö kummi kangast, et teha nö pori ilma püksid, selline mõnus kollakas-oranz hea lastel, pühid lihtsalt niiskelapiga, kui maha kukkub linnas käies. Mina kutsun seda hellitavalt kalamehe kangaks, kuna kalameeste põlled vist tehakse sarnasestst materialist.

Täna ostsin mehale soki lõnga ära. Kas teatsite et Steinbach Wollel on selline asi nagu spets sokilõng? mina ei teadnud. 4d3 Igaks juhuks ostsin veel ühe sama firma valge Capri lõnga juurde.
Valge teema on siis tüdrukuga diivani padi, mille leidsin ühelt hiina leheküljelt. Mina teen ta nati teist moodi, kui õpetuses . Kes soovib - võin õpetuse anda.Ei julge ennustada aga südame soov teha tütrele sinna juurde ka sama pildiga voodikate. Eks näis. Mul tahtmist on , aga oskusi napib väheke. Pikka aega oli käsitöö mulle vastumeelne ning nüüdseks olen ta taas avastanud.

Istun teleka ees ja käed käivad isegi laps tuleb vahel kõrvale oma jämedate puupliiatsitega ja teatab, et mis värvi kampsunit emme soovib
-Kirsika- postitas @ PostOra! - Link - kommentaarid (6)