-Kirsika- sahkerdab
-Kirsika- sahkerdab
Ise tehtud, hästi tehtud, kaua tehtud, kaunikene... 
!
26 Oktoober 2006
Talu tüdrukuga padi

Siin siis õpetus originaalina:

-Kirsika- postitas @ PostOra! - Link - kommentaarid (2)
!
25 Oktoober 2006
Kogumine

Eelmine neljapäev ja reede sa kolatud mööda Tallinnat ja lasta ka oma kehva enesetunde tekitaja eemaldada.
Tallinnas siis külastasin Yski (Kristiine ja Haabersti oma), sealt saagiks punane samet, mis mõeldud küll kardina kangaks. Aga mina õmblen neist 2 diivani katet ja paar padjakatet diivanile. Kurb muidugi, et diivani ei ole veel laev va kurivaim hilineb. Siis sain veel õhemate kardinate kangast. Sellega juhtus nii, et 4,5 m asemel maksin 1m eest . Lisaks sai sealt veel igasugu puduvidinaid, mis ei puutu käsitööse.

Siis seal Harku järve ääres Õisul on üks pood, kus siga odavaid assju. Mingi Hagelini värk. Nöörkumm oli 1.-m kodulinnas sama kumm 8.-m vist (ma pead ei anna ), siis ostsin 2 patja diivani jaoks 30x40cm ja üks padi oli 15.- (eino odav ju), siis sain 2 lukku 5 eeku 30cm pikad, metallhammastega. 10.-m sain lapsele dzempri kanga. Seal tegelt ongi kangad 10.- ja 49.- m, siis paelad, nöörid olid 1.-m siis nööbid 50 senti tk Hunnik patju oli ühes nurgas kuhjas.

Külastasin ka Kanga Dzunglit, sealt sain nö kummi kangast, et teha nö pori ilma püksid, selline mõnus kollakas-oranz hea lastel, pühid lihtsalt niiskelapiga, kui maha kukkub linnas käies. Mina kutsun seda hellitavalt kalamehe kangaks, kuna kalameeste põlled vist tehakse sarnasestst materialist.

Täna ostsin mehale soki lõnga ära. Kas teatsite et Steinbach Wollel on selline asi nagu spets sokilõng? mina ei teadnud. 4d3 Igaks juhuks ostsin veel ühe sama firma valge Capri lõnga juurde.
Valge teema on siis tüdrukuga diivani padi, mille leidsin ühelt hiina leheküljelt. Mina teen ta nati teist moodi, kui õpetuses . Kes soovib - võin õpetuse anda.Ei julge ennustada aga südame soov teha tütrele sinna juurde ka sama pildiga voodikate. Eks näis. Mul tahtmist on , aga oskusi napib väheke. Pikka aega oli käsitöö mulle vastumeelne ning nüüdseks olen ta taas avastanud.

Istun teleka ees ja käed käivad isegi laps tuleb vahel kõrvale oma jämedate puupliiatsitega ja teatab, et mis värvi kampsunit emme soovib
-Kirsika- postitas @ PostOra! - Link - kommentaarid (6)
!
18 Oktoober 2006
Valminud tööde pildid

Kuna pisut jamasid tervisel kummitamas, siis panen alles nüüd pildid ülesse
Vabandan ka piltide kvaliteedi pärast, kuna pole just meister piltide tegija viimasel ajal.

Projekt Õele sünnipäevaks, Täna tal õige päev ja palju õnne talle Tibi sai siis 8.aastat nooreks meil

Kingi kotti poevad meil : pluuse ja seelik ning kootud ja heegeldatud boolero.

Siin boolero lähedalt ja varruka ots. Päris 100% teglt valmis pole, kuna avastasin päris mitu viga, mida püüan eemaldada.
Siin siis pluuse pits lähedalt ja seelikule püüan leida mingid littrid, et nii sünge poleks.

Alustasin Kiisule (tütrele) sarnase kampsuni tegemist. Valmis on siis tagaosa ja veerand varrukast.
-Kirsika- postitas @ PostOra! - Link - kommentaarid (3)
!
11 Oktoober 2006
heya,

ühele poole olen saanud kollase booleroga, siis meisterdasin pojale ühed villased sokid (kannad tegin jälle valesti ). Must seelik on kah peaaegu valmis. Tütrele hakkasin kampsunit heegeldama Novita Nalle Colorist toon suvi.
Kampsun tuleb siis MIDAGI SELLIST, aga pikema varrukaga, mitte 1/3.

Pluusele (seeliku juurde), pole endiselt pitsi leidnud ning ämm andis veel ühte kangast koti jaoks (kingitus läheb kotti, mida saabki hiljem õlakotina kanda) ja juhe jooksis lühisesse. Kott on siis analoogne SELLE KOTIGA, aga kahe värviga Lilla ja Oranz.

Pilte ei saa hetkel teha, ega lisada, kuna fotokas küla pääl ??: ......
-Kirsika- postitas @ PostOra! - Link - kommentaarid (1)