NAASKEL TORGIB AGA HARVA
NAASKEL TORGIB AGA HARVA
24 Märts 2007
Tere ja kaunist nädalavahetust teile kõigile!
No nii, olen kolm korda alustanud uut postitust ja iga kord on miskit vahele tulnud.
Minu head ja halvad tegemised vahepeal siis. Kõigepealt olen kaks rasvast miinust saanud harjukate koosviibimiselt, lugu selles, et pole lihtsalt sinna jõudnud! Minu teine lemmik, suusatamine on need korrad endale kahmanud. Aga mõte käsitöö suunas liikus ka seal, nimelt varusin endale paar ajakirja. Soome reisilt seesugused ja Austria reisilt seesugused. Esimeselt reisilt kaasa toodud ajakirjast meeldis mulle üks õmmeldud mantel, kanga jõudsin juba ka ära osta aga eks paistab kas sellest saab ühe mantli või viis suuremat kotikest, see selgub ehk hiljem!!! Teise reisi ajakirjades on palju huvitavat, ma võtan järgmisele harjukale need kaasa siis saate neid ise vaadata. Toredad suusareisid olid mõlemad, eriti meeldis oma super mägede,laskumiste ja lahkete inimestega aga Austria!
Käsitööjuttu ka.
Vahepeal olen siis tegelenud suuremaltjaolt viltimisega. Sussimemme õpetatud sussid said mul ikka ka valmis kuid nendest ei jõudnudki pilti teha, aga järgmistest pildid siis sellised: [img] ja [url=http://beta.album.ee/node/9598064/50036398#browse]pilt 2.
Ja minu lemmikuid vilditud kotikesi sai ka veidi tehtud. Kuna meie väikstel piigadel on jätkuvalt roosa-maania, siis sai Maribeli`le sünnipäevaks tehtud selline kotike, eest ja tagant.
Ja piigade lasteaiakaaslaste sünnipäevale sai kingiks kaasa viidud sellised kotid: türukule selline ja poisile selline. Algselt oli mõeldud auto peale teha aga ma ei teadnud kas 6 aastane poiss tahab enam tikitud auto pildiga kotti ja nii jäidki ainult rattad mis olid mõeldud nööpideks.
Ja ongi minu valmis asjadega kogu lugu. Poolikutega hoopis teised lood ja "kui" miskit valmis saab ja kannatab pildivalgust, siis ehk jõuavad need ka minu blogisse. Teile aga soovin fantastiliste ideede ja tööde jätku ja kaunist kevadet!
naaskelkirjutas selle posti 15:48 - Link - kommentaarid (9)
027894 käsitööhuvilist on siin käinud

http://teavitus.post.ee/ar_status.aspPaki teekond!
Kangakudumine
Kootud lill kindale
Vööteljed, lõim
Drops mustrid