Rändlinnu pesa

 

Tunnen ise tegemisest suurt rõõmu ning katsetan julgelt uusi asju
29 August 2010
Minu Kloon.

Juba mõnda aega pidasin plaani endale mannekeen soetada. Endale rõivaste õmblemise puhul on selline asi eriti kasuks. $200 - $400 väljakäimine tundus natuke liiast. Pealegi olin töö juures näinud kui raske on masstoodangu mannekeene endale sobivasse vormi saada. Vaatamata sellele, et kõiki olulisi mõõtusid saab tellida jääb mannekeen ikka tõetruust vormist kaugele ning rõivad ei istu nendel nii nagu kandja seljas.

Googlisse How to make a duct tape dress form trükkides ning paar päeva tulemusi lugedes küpses otsus. Päev hiljem seisis minu õmblustoas mannekeen, täpselt minu pikkust ja mõõtu. (Lausa ebamugavalt täpselt, kõik liigsed voldid ja kurvid selgelt näha )

Nüüd siis mõnda ammutehtud käsitööd esitlema.
Marigold Sweater IK 2010 suvenumbrist.
Vardad 2,5 mm
Lõng Bare sokilõng KnitPicksilt

hallkamps1
hallkamps2
hallkamps3

Lõng oli ostes naturaalvalge. Kampsun sai kootud nimelt mõttega teda värvida. Pean tunnistama, et niipea ma värvimistööd enam ette ei võta. Ei ole ma 100 % rahul värviga ega sellega kuidas kampsuni vorm muutus peale värvimist ehkki tegemist oli just villa ja siidi jaoks mõeldud värviga. Vaatamata apsudele kannan teda siiski küllalt palju. Mudel ja muster on suurepärased!
Üks vaade ka killukesele minu uuest aianurgast, mis kevadel tühipaljas oli...

hallkamps4

Ning tagantjärgi märgi maha panemiseks heegeldatud seelik. Muster on minu mäletamist mööda Epu blogistkunagi üles tähendatud.

siniseelik

T-särk ja seelik on ka oma õmblustoa väljalase. McCalls lõigetega tegemist. M6036 ja kohandatud variant M5429st.

laaneorg posted @ 14:18 - Link - kommentaarid (3)
162072 visitors