Rändlinnu pesa

 

Tunnen ise tegemisest suurt rõõmu ning katsetan julgelt uusi asju
21 August 2007
Sutike siit ja natuke sealt.

August tõi jahedamad õhtud kohale. Tuli kohe tahtmine teha ühed mõnusad "jalad tagumiku alla kerra tõmbamise sussid". Sellised väikese muki sussid läksid lastele suurepäraselt loosi. Nendega kõlbavat uisutadagi. Suuremate kukkumiste vältimiseks panin talla alla liimipüstolist täpikesi (ei olnud tahtmist päris sokipidurit poest kalli raha eest ostma/otsima minna).

Õpetus -
Selliseid susse on kangesti lihtne teha - koo ripskoes (kõik read parempidi) ruut, mille küljepikkus on tiba pikem kui jalalaba. Keera ruut kolmnurgaks ning õmble üks külg ning pool teisest küljest kokku. Torka jalg sisse nii, et õmblus jääb jala alla, keera pealmine kolmnurga tipp alla ja valmis ongi.

Veel seda ka, et untsu läinud Erise lõng on juba uut elu omandamas.


Kõige lõpuks olen veel kangesti rahul uue Erise tarvis soetatud Peruvian Higland Wool lõngaga. Mõnusalt kapsaussikarva ja villane, hehee.


Ma olen üldse elanni poest kõrvuni sisse võetud. Alati suurepärane teenindus ning hinnad on poe omadest tunduvalt madalamad. Järgmise ostuna kavatsen 1,5 mm vardad osta, mida poekettidest siiani pole õnnestunud leida.
laaneorg posted @ 00:01 - Link - kommentaarid (17)
156024 visitors