Rändlinnu pesa

 

Tunnen ise tegemisest suurt rõõmu ning katsetan julgelt uusi asju
13 Juuli 2007
Üks kordaläinud päev.

Nimelt selline oli meie eilne päev. Kahe aastane ootusärevus sai otsa. Immigratsiooni ametis aset leidnud naeruväärselt lühikese intervjuu tulemusel olen Kanada alalise elamisloa omanik. Minu jaoks tähendab see seda, et saan töötada kus tahan, koolis käia kui tahan, mul on kõik selle riigi kodaniku õigused välja arvatud valimise õigus.
Lisaks immigratsiooniametile külastasime ka paari teist ametiasutust, kus kõik asjaajamised lausa ludinal korda sai. Selline algus päevale on ju hea!

Premeerisin end ka pisut töövälise käsitööga. Kahest tokist Patonsi Fresco paellõngast sai tütre tuppa lillepadi. Lillekuju ja padja värv tingitud kardinatest, mis pildil natuke haledam paistab kui päriselt on. Patja pildistasin õues muru peal sellepärast, et lapitööna valmiv voodikate, millele see padi elama asub, on alles valmimas.Ah, et miks see siis niiväga premeerimine on? Aga sellepärast, et esiteks on alati mõnusam teha seda, mida tahad, mitte seda, mida pead. Isegi kui tegemist on käsitööga. Teiseks sellepärast, et Laura tänu- ja kiidusõnadel ei ole ju lõppu. Väikese tänuliku tegelase rõõmust särav nägu ongi parim preemia.
laaneorg posted @ 17:12 - Link - kommentaarid (6)
162488 visitors