Rändlinnu pesa

 

Tunnen ise tegemisest suurt rõõmu ning katsetan julgelt uusi asju
05 Juuli 2007
Lootose õis.

Sharon Shoji Lootose õie topp Interweave varamus köitis mu tähelepanu oma dekoltee kujuga. Alumise osa muster ja õlapaelte laius otsustasid asja minu jaoks - tahan seda kududa.
Materjaliks valisin Red Heart Luster Sheen. Sel aastal kipub lisaks kodu sisustamisele ka mu riietuses selline hele värske roheline domineerima.
Topp on kootud ringvarrastel, alustatud alt äärest lootose õie pitsmustriga. Õlaõmbluseid ei ole, ainukesed õmblused on nö passe õmblused. Ma ei ole jõudnud uurida kui paljud isetegijad seda toppi juba kudunud on ja kas töökäiku ka arutatud on. Mulle meeldis väga õla kujundamiseks kasutatud lühendatud ridade nipp. Ei mingit mässimist, hoopis lühendatud ridade pikaks kudumisel kootakse lühendatud rea viimane silmus kokku silmuse all oleva aasaga. Tulemus igati korrektne mu meelest.


Miinusena mainiksin ära, et horisontaalne kaelus kipub kummardades linnunokana lahti minema. Kudusin ripsread küll peenemate varrastega ja endale tavatult kinniselt, paistab siiski, et tarvis silikoonriba jahile minna.
laaneorg posted @ 13:44 - Link - kommentaarid (20)
162486 visitors