Rändlinnu pesa

 

Tunnen ise tegemisest suurt rõõmu ning katsetan julgelt uusi asju
04 Juuli 2007
Elagu unistused!

Aitäh õnnesoovide eest! Selline positiivne suhtumine ja siirad soovid eduks kuluvad mõniokrd eriti marjaks ära.
Minu hommikud on uues kodus uue rutiini saanud. Ehkki võiks magada kauem, nüüd kus lapsed koolivaheajal on, tõusen ikka pire peale kuute. Panen mehele kohvi tilkuma ning teen oma tiirud aias - vaatan kõik lilled ja taimed üle, kuulan linnulaulu, lasen hommikustel päikesekiirtel nina paitada ja alles seejärel päevatööde kallale.
Paar hommikut tagasi tervitas mind aias imemagusalt lõhnav sametpunane roosiõis - imekombel elluärganud pärand eelmistest majaelanikest.

Nüüd aga lubage teid kutsuda minu uude töötuppa. Meie keldrikorrusel asuv piklik tuba sai ausa põranda alla, laua ja paar riiulit sisse ning siin ta on! Seinad alles na haigla moodi valged ja paljad, ent sellele vaatamata on see toake mulle hirmus kallis.
Ühes seinas on õmbluslaud, millel tänavuse sünnipäevakingina ka overlok ilutseb. Laua kohal asuval riiulil on õmblustarvikud ja muu pudi padi.

Katsin mõned karbid ilusa paberiga ning kaanekaunistuse järgi tean millises karbis on nööbid ja millises paelad jne.

Vastassein on lõngasein. Lõngade hoidikuteks kasutan Jyskist ostetud laste mänguasjatorusid. Riiulile on sätitud heiet ja villa ning tööd, mis valmimist ootavad. Sellelt riiulilt saan esialgu ka riidepuid riputada. Edaspidi on plaan osta üks ratastega riidepuu alus (teagi täpselt, mis selle asjanduse nimi on). Põrandal on korv, millega õhtuti lõngatöid elutuppa telekavaatamise raadiusse vean.

Tegelikult mahub tänane postitus ka aegumatu käsitöötarvikud korda projekti sisse.
Lähipäevil räägin oma IK Lootose topist. Tänase postituse venitaks see liiga pikaks.
laaneorg posted @ 13:09 - Link - kommentaarid (4)
162486 visitors