Rändlinnu pesa

 

Tunnen ise tegemisest suurt rõõmu ning katsetan julgelt uusi asju
23 Juuni 2008
5 küsimuse mäng.

Tänan veelkord Leili33 ja anne476 mind mängu kaasamast. Teatepulk tuleb ilusti edasi anda ja siin siis minu vastused.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?

Hmm, kümme aastat tagasi oli minu elus paras ülemineku periood, ees olid suured muutused (suuremadki kui arvasin). Valmistusin turvalise ja armsa Saaremaa pealt päälinna kolima. Vaba ja vallalisena suuri seiklusi otsides ma siis tõenäoliselt jätsin juuni kuus hüvasti oma väga hea sõbra/kolleegiga, pere, sõprade ja töökohaga ning uurisin Tallinnas maad paremate jahipaikade järele.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?

Võiksin juba ainuüksi viiskümmend asja nimetada kategooriast "praktilised hädavajalikud õmblustööd oma pereliikmetele"

Voodipesu ja vannilinade kapp tahab koristamist.

Homme on Laura lasteaia lõpetamine, tarvis teha pirukaid vanaemale, vanaisale ja tädile, kes lõpetamisele tulevad ja ühtlasi ka külla.

Esimesed kolm on nagu suht pakilised tegemist tahtvad asjad, üldisemalt oleks veel vaja suvepuhkuse plaanid lõplikult paika panna ja augusti kuu üle elada. (Annan endale täiesti aru, et viimane väide on kole poolik ja ebaaus, kuna enamustel teist, kes seda postitust lugemisväärseks peavad pole aimugi, mis selle augusti kuuga siis lahti on. Lubage siiski pinget säilitada ja asjadest aru anda kui need üle elatud on)

3. Lemmiksnäkid?

Katsun üldiselt snäkkidest kui sellistest eemale hoida, aga kangesti head on kodutehtud küüslaaugu leivad. Kirsstomateid pistan kahe suupoolega, kommide eest on nad mulle lausa. Arbuusile ei suuda ma ka elu sees ei öelda. Veel vajab nimetamist võiga määritud grillitud maisitõlvikud, mmm...

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?

Pakiks oma kodinad kokku ja tuleks tagasi Eestimaale elama. Võibolla, et mitte lennukiga, kui siinses valuutas miljonär oleks tuleks ehk uhkel purjekal seilates. (Abikaasadega on juba kord nii, et märkamatult on teise unistus ka sinu omaks saanud)

5. Kohad, kus oled elanud

Päris alguses maailma kõige armsama Muhu saare peal Kuivastus, siis natuke Saaremaal peamiselt Orissaares, ja veel Tallinnas Pääskülas ja Mustamäel, nüüd siis Ontario järve kaldal Toronto lähistel Ajaxi linnakeses.


Kellele nüüd küll mängupalli veeretada? Viskan ta lihtsalt õhku ja loodan, et keegi tahab teda kinni püüda.
laaneorg posted @ 20:08 - Link - kommentaarid (9)
162069 visitors