Rändlinnu pesa

 

Tunnen ise tegemisest suurt rõõmu ning katsetan julgelt uusi asju
08 Juuni 2007
Tere, minu nimi on...

... rändlind. Tutvustan end juhuks, kui mu oma blog ja isetegijate seltskong mind enam ära tundma ei peaks. Meie viimasest kohtumisest on ju tonnide viisi vette merre voolanud.

Oleme enda uues kodus end mugavalt sisse sättinud. Aega vôttis, aga asja sai. Tänase blogimise comebacki teengi meie elamise isetegemisi talletades.
Maja esikylg vaatab meil pôhja poole. Palju ôitsevaid taimi sellist päikesenappust ei armasta. Oma suureks rôômuks leidsin aiandist rippfuksiad, mis meelsasti mu ust yks yhelt poolt ja teine teiselt poolt kaunistab.Me ei ole veel seinte värvimiseni jôudnud. Kuniks nii kaugele saame, otsustasin, et lisan värvi ja meeleolu tuppa diivani ja tugitooli katmise läbi. Olid nad sellised vanakesed juba. Teate kyll seda ytlemist, et kellegi praht osutub kellegi teise varanduseks. Kogu meie elamine on sisustatud kellegi teise poolt pôlatud esemetega. Asjad said hulga omasemaks kui oma maitse ja äranägemise järgi neil kuued vahetasin.
Selle tugitooli ostis mu äi kasutatuna, kui tema nii 30 aastat tagasi abiellus. Tôeline uunikum. Meie kutsume seda tooli nyyd happy chair'iks. Lisapolsterdus istumise all ja rôômsad värvid teevad temast kangesti mugava istumise koha.
Pildid siis enne ja pärast.Tooli enne pildilt paistab pisut ka meie diivani serv. Lisaks riide kulumisele, oli diivanis ka paar kahtlast auku. Neist kahest pôhjusest piisas, et diivani uuesti katmine ette vôtta. Kahtlastest aukudest hiiri välja ei tulnud, aga môni tera musta oli paaris kohas kyll. Hea tunne oli kôik puhtaks saada. Sellise kujuga diivani katmine on aga hirmus mahukas töö. Kangast kulus täpselt 10 meetrit.


Rohelised ja oranzid toonid meie elamiseruume seovadki. Söögilaud sai samast riidest lina, mis tugitooli katab. Tegelikult on nii, et peale voodi meie magamistoas ei ole meil ühtki teist mööblieset, mis uut kuut ei saanud. Söögitoolitel ka uus pale katteriide näol.


Akende ees kah samad värvid, aga erinevad tekstuurid.


Sellises rôômsas pesas me nüüd elame ja toimetame. Varsti saan ehk ka oma ômblustuba eksponeerida. Mitte kaua aega tagasi oli selline tuba pelgalt unistus...
laaneorg posted @ 20:33 - Link - kommentaarid (20)
162069 visitors