Rändlinnu pesa

 

Tunnen ise tegemisest suurt rõõmu ning katsetan julgelt uusi asju
21 Jaanuar 2008
Igasugu uutest tuultest.

Mõnikord saab elukarussell sellise hoo sisse, et kõik tavapärane saab pea peale keeratud ja hoo vaibumist annab oodata. Peas on keerelnud üsna mitu blogi sissekande pealkirja ja pildidki tehtud, aga näe, aega pole leidnud, et teoks teha.

Lisaks kodust töötamisele, võin ennast nüüd ka traditsioonilises mõttes tööinimeseks pidada. Laste kooligraafikuid ja abikaasa töögraafikut arvestades sobis meile variant, et töötan nädalapäevadel õhtuti ning nädalavahetustel. Nii ongi nüüd, et päevad kuluvad laste kooli viimisele ja toomisele ja majapidamistöödele, õhtud riigitööle, mõned tunnid ööst tellimustöödele. Nädalalõpud jagan töö ja pere vahel.

Mis töö see selline siis on ka, mida ma nõustuksin oma aega ohverdades õhtuti tegema? Sellega on nii, et istun nagu karupoeg Puhh meepotis. Suures kangapoes töötan. Ärge parem küsige kui suur osa mu sissetulekust tagasi poodi läheb, ehkki tuleb tunnistada, et enesekontrolli rakendamise osas on suuri edusamme märgata. Lisaks tavapärasele klientide teenendamise tööle, meeldib mulle kangesti poodi väljapanekuks esemeid õmmelda, need saab tagatipuks kui eksponeerimise aeg läbi suisa endale.

Oktoobris tegin ühele pruudile kleidi parajaks. Tööd ja muret oli sellega hulka, eriti arvestades asjaolu, et kleiti ei tulnud mitte sisse võtta, vaid kolm numbrit suuremaks nuputada. Lõpptulemusega jäid kõik rahule, mina aga tasust siiani oimetu, nimelt sain Husquvarna tikkimismasina omanikuks!!! Ma pean lausa plaani õmblustellimustele väikese pausi sisse teha, et selle vägeva riistapuuga lähemalt tutvuda, siiani olen ainult mõned pisikesed pildikesed ja monogrammid prooviks teinud.

Kõigele eelnimetatule lisaks hakkasin ühe poe tarvis õmblema flanellist titetekke. Sellised mõnusad pehmed kolmekordsest flanellist chenille rag quilts, kaltsu tekiks nats nadi tõlkida.
Niipalju tänaseks.
laaneorg posted @ 15:18 - Link - kommentaarid (21)
162069 visitors