Omadega Mulgimaalt

041948 Külalist/Visits

MINUST
vanus: retro, kunagi vintage
elan: Mulgimaa, Karksi-Nuia
tähtkujult olen: Kaksik
MINU NUPUKE

Varasemad tööd, mille üle olen uhke


Nõuanne
Palun ära kasuta siit võetud pilte enne, kui oled saanud minu nõusoleku.
Lemmikvanasõnad

*Ega ilma pole tuldud sitale vaid tükka tegemä.( Helme)

*Kui himu eest veda ja tahtmine tagast tõukab, siis kondid kolavad järele.(Tarvastu)

*Vähemb kõnelde, rohkemb tetä, sest aig om raha ja raha om vähä.( Karksi, Tarvastu)


LINKE
Muud huvitavat
ARHIIV
IGASUGUST

Flag Counter

Omadega Mulgimaalt
Kõik põhilised käsitöö liigid; lausa seinast-seina, vahel isegi koos seintega ;)
06 August 2014
Mul on üks Eesti-aegne puidust käsitöökarp. Kolme lahtri ja pealt lükatava kaanega. Olen selle omanik olnud juba ligemale 20 aastat. Kui ma selle karbi endale sain, siis ei olnud seal sees midagi erilist, mõned nõukogude-aegsed niidid ja nõelad.
See karp on mul sahtlis, täis igasugust vajalikku käsitöökraami. Mitte et kogu mu eluks vajalikud käsitöömaterjalid sinna mahuks, aga väikese osa ta mahutab siiski. Ühesõnaga, kogu aeg on kasutuses.
Ja see karp hoidis minu jaoks varuks üllatust!
Sel suvel, kui koristasin sahtlit ja karbi sisu, tuli põhja vahelt välja selline paberitükike. Nagu tervitus minevikust. Kuidas ma küll seda enne polnud märganud? Mul ei olnud südant seda lihtsalt ära visata, kui ta juba nii kaua seal oma aega ootas. Hakkasin mõtlema, kuidas seda eksponeerida saaks.
Ja nii nagu ennegi, kui mul on kindlat asja vaja, siis tuleb ainult sisse astuda kohalikku taaskasutusse ja see vajalik asi on täpselt seal olemas, sain ka seekord sealt võtmehoidja tooriku. Nagu tellimise peale.
Ja siin on minu ämblikliilia. 19 aastat kasvas ta lihtsalt potis, alles nüüd näitas õisi Poleks ta ühte tütarsibulat külge kasvatanud, oleksin arvanud, et ta on isaneverca posted @ 09:43 - Link - kommentaarid (4)041948 Külalist/Visits