Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
05 Jaanuar 2012
SPORDIMÜTS


Enne jõule käisin piparkooginäitusel. Nagu paljud. Toiduga mängimine tekitab küll minus enamasti võõristust, aga näitus oli tore. Inimestel on ikka väga palju fantaasiat.
Saal oli üsna rahvast täis. Kõik puha naised ja minu mees Ta isegi nagu niheles pisut seetõttu, et teisi mehi polnud. Aga veel rohkem niheles ta seetõttu, et need glasuuritud ja kommidega kaunistatud ja suured ja ilusad ja isuäratavd piparkoogid olid käeulatuses ja ometi niiii kättesaamatud.
„Mis sa arvad, kas keegi märkaks, kui ma siit serva ära murraksin,“ küsis ta innukalt.
„Siin on neid nii palju, ühe ju võiks...“
„Aga kuskil pole ju silti, et neid ei tohi hammustada...!“
Selleks ajaks kui me näitusesaalile tiiru peale saime, oli sinna ilmnunud veel paar meest. Ja kujutage ette, nad ajasid TÄPSELT sama juttu! Ikka „hammustaks“ „maitseks“ „prooviks servast“.
Hih, väga lustakas minu meelest. Maiad mehed on nunnud.

Aga kudum on mul täna taas eriti lihtne.
Ostsin endale juba umbes kümme aastat tagasi sportliku kostüümi. Et metsas jooksmas käia Jooksnud eriti ei ole (arvasitegi, eksole), rohkem ikka kõndinud. Aga kostüüm on hästi vastu pidanud, laseb õhku läbi ja muidu kah igati mugav. Ja alati, kui jahedam ilm on, olen avastanud, et mul pole midagi pähe panna. Ainult töölkäimismüts, mida ei taha ju metsas kõndides higiseks ajada ja pealgi on see sportliku kostüümi juures ka pisut pentsik.
Värvid on sellel spordikostüümil üsna meeletud: sinine ja kollane. Jalgrattaga sõites hea, paistab autojuhtidele silma, aga mütsi seisukohalt mitte eriti.
Aga nüüd võtsin teleka ees istudes lõngakotist tumesinise toki ja kudusin lihtsa õhukese kõndimismütsi (vajadusel korral sobib ka jooksmiseks). Vanast varust leidsin ka kollast lõnga. Lapsena oli mul sellist värvi kampsun, seega ülivana lõng, aga mütsitutiks sobis küll. Et noh, mütsi elavdada.

riis posted @ 17:50 - Link - kommentaarid (11)369965 visits