Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
02 Jaanuar 2012
PÄRISPÕLL


HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!
Tegin õele jõulukotti põlle.
Ise tellis. Ta ütles, et eriline põllekandja pole, aga vahel oleks ikka vaja. Ja et poleks „mingi veider“, vaid klassikaliselt romantiline ja sobiks tema heleroosa köögiseinaga. Ja põhimõtteliselt ei tohtinud see olla nii kallis kui poes.
No ja mina siis nuputagu ja pingutagu.
Proovipõllest saadud kogemustega seadsin sammud kangapoodi.
Algul mõtlesin, et ostan talle piduliku kullaga tikitud riide, nagu brokaadi. Köögis sellist kasutada ei raatsiks, aga külalistele toidu ette kandmiseks väga noobel.
Aga noh, siis ikka lõi mõistus sisse . Kus tal need külalised kaksikute kõrvalt ja mis brokaat kui pole õieti aega juukseidki kammida.
Kindlasti tahtsin, et oleks paksemast kangast kui minu proovipõll.
Vaatasinm kuidas kogenud kangapoeskäijad käituvad ja sukeldusin ka ise restikastidesse.
Kangaid oli suur saalitäis, aga üks koledam ja ilmetum kui teine, mu meelest. Lõpuks leidsin sobiva paksuse ja sobiva pastelsusega kangatüki, aga sellest oleks saanud põlle poolele Tallinna linnale. Topeltlaia pealegi. Nooh, võtsin mõtlemisaega ja jalutasin vahepeal kandiosakonda, et kas saaks samast poest ka kohe sobiva kandi.
Heh, igasugu huvitavat pudipadi ikka müüakse. Ma pole nii ammu sellisesse poodi sattunud, et kõik oli uus ja huvitav. Õnneks olen lugenud korralikult isetegijate blogisid ja üks õpetlik iva, mis meelde jäänud, on see, et varud kipuvad kuhjuma. Nii ma siis hoidsingi ennast tagasi ega ostnud ilusat paela, pitsi, jõuluehete toormaterjaliks sobivaid penoplastkuulikesi, kaksikute kampsunile sobivaid aplikatsioone ega midagi muud ahvatlevat, mida kunagi HILJEM vaja võiks minna.
Lõpuks vinnasin telgisuuruse kangatüki õlale ja seadin sammud kassa poole. Et noh, kui kaalukangas siis kaalukangas. Vanast ajast mäletasin, et reste ei tükeldatud ja kogu kangatüki pidi ära ostma. Aga ÕNNEKS sattus minuga koos kassa poole sammuma üks väga teadliku olemisega kaukaasia verd mees. Räntsatas kanga lauale ja ütles soovitud mõõdud! Oli selline linane triibukangas. Mõtlesin, et küllap turbaniks ja siis hakkasin kohe muretsema, et ega see ometi rassistlik mõte pole. Nõuka-aja laps, isegi oma mõtted ajavad hirmu nahka
Aga mulle lõikas kah müüja ilusasti soovitud jupikese ja ülejäänud telk jäi poodi.
Ja kant oli TÄPSELT sobiv, nii et kogu põlle sain kätte paari euroga.

Midagi uut välja ei nuputanud, vaid tegin proovipõlle järgi.Loominguliseks lähenemiseks riskisin ja panin ühe tasku asemel kaks

riis posted @ 14:28 - Link - kommentaarid (12)369968 visits