Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
31 Detsember 2010
AEG
(täiesti käsitööta!!!!!!!)

Sel aastal sai Presidendi kultuurirahastu noore teadlase preemia mees, kes uurib inimese ajataju. Aeg on ikka imelik asi. Tänane ja homne päev ei erine ju teineteisest oluliselt, aga meie ajaarvamises on üks neist VANA aasta lôpp ja teine UUE aasta algus. Ju selline aja märgistamine on inimestele ikkagi oluline, kui seda niiviisi juba aastasadu tehakse.
Täna on lihtsalt selline päev, kus aja-môtted rohkem pähe tulevad, nagu ma ka teistest blogidest märkasin.
Lôppeval aastal olen märganud, et meeldivateks asjadeks (käsitööks, lugemiseks) jääb vähe aega, aga palju aega kulub sellele, mida PEAB tegema. See on tegelikult imelik, sest meil on ju tohutult leiutisi, mis kohustuslikku ajaraiskamist peaksid vähendama. Pesumasin, nôudepesumasin, auto, elektri- vôi gaasipliit, ühekordselt kasutatavad taskurätikud ja mähkmed jnejne - kôik see aitab meil ju tööde, tegemiste ja liikumisega palju kiiremini hakkama saada kui näiteks 100 aastat tagasi. Kuhu kôik see vabanenud aeg kaob??? Sôpradega tee joomise jaoks ei jää aega, lugeda pole aega. Väga-väga imelik.
Täna ootamatult avastasin, et aega on küllalt. Istuda ja aknast välja vahtida, sest kartulisalat on valmis ja kook kah ja hommikupuder on kôhus, piduliku perekondliku ôhtusöögini on veel mitu tundi aega.
Teen vist kaminasse tule ja valan endale veel ühe tassi teed, Ja siis vôtan vist poolelioleva kudumi kätte ja VAHIN NIISAMA. Mônus!!!

Rahulikku aastavahetust kôigile!
riis posted @ 11:24 - Link - kommentaarid (7)357703 visits