Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
06 Veebruar 2010
ROHELINE KAMPSUN

Eelmisel sügisel tuli tunne, et nüüd peab küll saama mõne ROHELISE kampsuni. Sammud poe poole, muidugi, sest varasemas elus mul rohelisekalduvust pole olnud, seega koduste varude peale loota ei saanud.
Ja mis ma näen! Novita sokilõng, triibudki loojate poolt valmis mõeldud ja TÄPSELT need värvid, mis vaja! Minusuguses matemaatikavõhikus tekitas see loomulikult piiritut imestust-imetlust (ja ma pole siiani aru saanud, kuidas need triibud sedaviisi tekivad)
Sokke ei kavatsenud ma sellest muidugi kududa, sest kes neid saabaste sees ikka näeb.
Mõtlesin riskida ja katsetada kampsuni. Mõeldud-tehtud.
Eestpoolt tuligi päris kena, minu meelest.aga tagant ei läinud korda. Algul proovisin lihtsalt järjest kududa, et mis sest, kui triibud veidi teise kohta tulevad. Aga selg ikka liiga lai ja hakkasid kujunema pigem laigud kui triibud. Harutasin kõik üles ja kudusin selja kahe keraga. Oma meelest olin hirmus kaval ja vahetasin lõnga iga kord veidi erinevas kohas, et äkki petab ära. Aga no ei petnudKoledavõitu, eks... oleks ikka pidanud kõik lõngavahetused samas kohas tegema.
Aga noh, ega mu kehakuju põikitriibulist niikuinii ei soosi, nii et kannan kodus ja jalutuskäikudel, kui on täiesti kindel, et üleriideid ära võtma ei pea .

riis posted @ 07:39 - Link - kommentaarid (2)357701 visits