Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
10 Detsember 2014
VÄIKESE POISI KINDAD

Remont on lõpusirgel ja lõpetasin ka õepoja käpikud.
See oli ühtlasi jäägivähendusprojekt, mingeid lõngu ma juurde ei ostnud Kindad on kahekordsed, „vooder“ on hoopis eri värvi juppidest kui pealispind.Randmeosa kudusin seekord ühekordse, sest pika ja mõttetu sooniku kudumine on umbes sama huvitav kui värvi kuivamist jälgida...parempidised silmad kudusin keerdsilmusena, tundus nagu tugevam Siis korjasin randme lõpust silmad uuesti üles ja kudusin laba pealmise osa.
Poiss on üldiselt leplik, peaasi, et midagi Roosat poleks, kuuldavasti kannab meelsasti. Aga käes pilti teha ei õnnestunud, sest ma pole tal neid käes veel näinudkiHmm, nüüd pilti vaadates tuleb mulle meelde, et plaanisin ju pöidlad kah sinisest lõngast...nojah, harutama ei hakka, kui juba kantakse.

Panen siia ka paar pilti remondist. Kui alguses on lammutamine ja kõik muutub aina koledamaks jatolusemaks, mis oma suures muutuseootuses on kah tegelikult tore, siis see hetk, kui kaosest tasapisi kord hakkab sündima, on väga mõnus. Kuigi liistud on, teadagi, paras peavalu... et ikka paika saaksid...enne järgmist remonti Minuga juhtus nii, et eelmise remondi paigaldamata liistud viisin nüüd lahti pakkimata jäätmekäitlusse. Ja ei maksa arvata, et eelmine remont oli hiljuti....sellest on ikka aastaid möödas
Aga panen siia paar pilti enne ja nüüd. Kõik pole ju veel valmis ja mingit disainiimet ma ei korraldanud, puha tavaline remont, aga siis on näha, kuhu aeg kulus „Natuke“ tegi muidugi ka Mees, aga mina olin suureks abiks (ulatasin asju kätte, kui aru sain, mis asja vaja on ja muidugi aitasin otsast kinni hoida, kui oli vaja midagi saagida või mõõta.

Peamine mõte enne remonti oli, et ma ei taha midagi bee˛i. Noh, tulemus enam bee˛im ei saagi olla

Värvimisitööd olid tegelikult minu õlul, nii et see vana kapp sai pisut värskendust.Ja see sahtliboks jäi üle koolieast välja kasvanud lapse kirjutuslauast.Suurele lapsele pole ju mõtet uut mööblit osta,sest varsti kolib ta ju omaette elama (loodetavasti), nii
et tegin sellise isetehtud variandiJa see on vaade elutoast esikusse enne ...


...ja pärast, kui juba põrand on vahetatud ja uksed eesToimekat ja toredat jõuluootuse jätku
riis posted @ 18:31 - Link - kommentaarid (6)357246 visits