Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
13 Juuli 2014
MARDI KINDAD

Ühel päeval kõõlub noorem poeg minu toa ukse vahel ja küsib, kas ma teen tema sõbrale Mardile kah samasugused kindad nagu ma kunagi Jõuluks talle tegin. Et Mart olla näinud ja kah tahtnud.
Mul oli parajasti kiire töö käsil (millest ka paus IseTegemises) ja ütlesin, et teen siis kui see töö valmis.
”Aga ta juba ammu tahtis!” ütleb poeg etteheitvalt.
”No aga sa ju rääkisid seda mulle alles nüüd!!!”
”Nojah, VÕIB-OLLA on see OSALISELT minu süü, et ma ei öelnud,” ütleb poeg
Ei tea, mis neil seal peas küll liigub. Igatahes, mitte nagu inimestel (ne kak u ljudei)Kindad on nüüd valmis, aga alles pildilt saan aru, et väike erinevus kahe kinda vahel Harutama siiski ei hakka, sest hall lõng sai otsa ja ma ei hakka parem riskima, et uuesti kududes välja ei tule.
Ja ikka sellised ”lahtikäivad”Labakud keset suviseid ristikuidTahtsin kirjutada ka linnainimese peenramaast
Liiliad. Rohin neid ja vaatan, et üks väga huvitava disainiga mutukas. Punane, servad mustad, nurgelise ”teemantlõikega”. Rõõmustan kevadise tärkamise ja looduse kauni loomingu üle...
Paar päeva hiljem vaatan telekat ja mis ma näen, minu tuttav mutukas on uudistes!!!! Olla mingi hirmus võõrliik nimega liiliakukk!!! Kuskilt Kesk-Ameerikast pärit, vastsed närivad liiliad ära ühe nädala jooksul ja õisi loota pole.
Ja jube KAVAL kah, kui püüdma hakkad, kukutab ennast selili mullale ja kuna kõhualune on must, on teda hirmus raske mullalt leida. No kes seda oskas arvata!!!! Süda kripeldas, et röövli minema lasin. Õnneks siiski on liiliad elus ja õitsevadki

Muid lilli eriti pole. Algul mõtlesin, et olen liigse innukusega varakevadel kõik tärganud taimekesed välja rohinud, aga puhkuse alguses midagi sahtlitest otsides avastasin, et ennäe! Lilleseemned! Olin UNUSTANUD mulda panna.
Õnneks on juba kohe-kohe valmis mu sõbrad saialilled, kes kasvavad minust sõltumata ikka truult igal aastal


riis posted @ 18:09 - Link - kommentaarid (7)368862 visits