Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
13 Jaanuar 2014
ERITI KIRJUD SOKID

Nagu Kungla Rahvas eelmise postituse kommentaaris teraselt märkis, on pidev musta ja halli kudumine paras väljakutse - tüütu ja igav. Sellepärast on mõistetav, et tegin lõngapoes täieliku impulss-ostu: ülivärviline Novita lõng. Mida mul tegelikult üldse vaja polnud. Ja alles siis hakkasin mõtlema, kellele ma sellest üldse võiksin kududa. Sokid näiteks.
Kuna paar kuud tagasi nooremale pojale kootud (kole)sokid on JUBA auklikud ja olen korra neile uued päkadki kudunud, siis tegin sokid jälle talle.
Kui ma esimest sokki pojale proovima läksin, venis tal nägu naerule. "Ohsaa!" ütles ta. Hih. Ja siis küsis: "Aga kus teine on?!" Minu emasüda kohe sulas, et lapseke (vanus 19) on valmis kandma ka midagi muud kui musta!Millegipärast lugesin seekord lõngavöö taga olevat sokikudumise õpetust. Seal oli kirjas, et suurtele sokkidele kulub 150g. Igaks juhuks lisasin natuke oran˛i, et lõngast välja tuleks. Kuigi ma olen enne sellisest tokist vabalt sokipaari saanud. Noh, tulemus on muidugi see, et kirjut jäi päris tublisti üle. Peab sellest veel midagi tegema. Aga need oran˛id lisandid on vist isegi head, mulle tundubVardad 2 (vist), 16 silma vardalriis posted @ 17:07 - Link - kommentaarid (9)357706 visits