Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
01 Aprill 2013
LIHAVÕTTED


Käsitöösoolikas pole juba pikemat aega endast märku andnud. Mingeid plaane pole ja isegi poolikuid töid pole suutnud lõpetada. Neid ON, ausalt! Tublide isetegijate sissekandeid olen muidugi ikka kaemas käinud (selle asemel, et ka ise midagi ära teha).
Nüüd olid siis lihavõtted.
Viimasel ajal olen avastanud, et sibulakoortega munad on ikka südamele kõige armsamad ja silmale kenad vaadata. Kui teised ostjad poes sibulate küljest koori ära püüdsid libistada, siis mina ahnitsesin just põhja poolt kamaluga sibulakoori kaasa. Lisaks isekogututele.Aga vildikaga tegime kah. Mõtlesin, et ei hakka sel aastal mehele munavärvimist peale suruma ja teeme kõik sibulakoortega, aga ta ise hakkas huuli muigutama ja juba mitu päeva varem muretsema, kas meil ikka on töötavaid vildikaid. Ise tõstis korvi valgete munade karbi ja pühapäeval nõudis juba otse, et millal-millal-millal!.
Munasaak oli selline:Eriti olulised on mehe tehtud lepatriinu (kausi keskel) ja lapi värvides muna (kolmnurkse mustriga) Pildile kõige paremini ei jäänud.
Ja minu tehtud munakesedTehniliselt võttes on ju täna veel Teine Ülestõusmispüha, nii et munateemaline sissekanne sobib küll

riis posted @ 15:17 - Link - kommentaarid (8)373790 visits