Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
14 Detsember 2012
NUKK


Ostsin õetütrele jõuludeks nuku.
Kuna mul endal poisid, siis nukuostmine on minu jaoks uus ja võõras asi.

Kõigepealt juuksed. Peaks ju saama kammida, aga selgus, et nukkude juuksed on kinnitatud ainult eest, siis üle pea kammitud ja patsi kinnitatud. Võtad patsi lahti, on nagu kiilakas mees, kes on tuka üle paljaku kamminud. Kas nad (nukuvalmistajad)pole siis ühtki printsessi näinud???
Oma hämmastuseks avastasin, et poes müüakse ka ERALDI PÄID!!!! idee poolest vist juuksuri mängimiseks, aga no kuuulge, kuidas ma kingin väikesele lapsele kellegi PEA!!!

Siis figuur! Nukkudel on ebaloomulikult suured silmad, niiske läikega pruntis huuled ja hiiglaslikud rinnad, nagu mingid pornotulnukad (vabandust, olen vist tõesti liiga vana sellise asja jaoks). Lõpuks leidsin tagasihoidlikuma rinnapartiiga nuku, kelle ei olnud ka mõrvarliku kontsaga kingi, vaid saapad.
Mingi Moxie girls ratsutamisnukk. Juuksed paistsid kah pea küljes kinni olevat.Aga kõik polnud sugugi nii kena, kui tundus. Nimelt selgus saapaid ära võttes, et nukul POLE JALGU!!!!Ma ei tea, tänapäeva lastel peavad ikka kõvad närvid olema!
Mõtlesin siis, et järelikult peavad kõik riided olema saabastega sobivad. Tegin mantli.Aga ikka printsessiriiete isu oli kah. Tegin hõbedase kleidiÜhtlasi sain aru, miks nukuriided nii kallid on. Neid pisikesi õmblusi on eriti vastik õmmelda. Vähemalt minusugusel, kellel mingeid erilisi nippe teada ei ole ja kes ei oska õieti õmblusmasina nuppegi kasutada, isegi siis kui käsiraamatust näpuga järge ajan.

Ja ka üks kuldne printsessikleit.Kõik materjalid taaskasutus. Kleite saab kanda ka saabastega, jätsin sedavõrd pikkusvaru.
Nukk ja riided lähevad jõulupakki
riis posted @ 18:09 - Link - kommentaarid (19)357237 visits