Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
28 November 2012
JÕULUSOKID

Haa, Jõuluaeg jälle! Eile nägin Prisma juurviljaosakonnas lahedat pilti: umbes kolmene poisike istus autokujulises kärus ja karjus nutta. Isal õnnestus ta kuidagi maha rahustada, aga siis tegi noor mees saatusliku vea (mida minusugune kogenud lapsevanem-hunt poleks kindlasti enam teinud, hehe). Isa oli oma meelest kaval ja püüdis lapsele õppetundi anda. Ta selgitas tõsisel pedagoogiilmel, et päkapikud juba käivad ringi ja piiluvad kõikjal ja neile selline kisa kindlasti ei meeldi. Väikemehe jaoks ületas mõte kõikjal ringi hiilivatest kahtlastest tüüpidest, keda õieti nähagi pole, ilmselgelt taluvuse piiri. Igatahes läksid tal silmad õudusest pärani ja ta laskis kuuldavale sellise kisa, et Prisma katus jõnksatas....(põrgutee on ju sillutatud heade kavatsustega, nagu teada...aga noh, elu õpetab)

Aga..jõulukinkide valmistamine läheb üle kivide ja kändude. Ideid ju on, aga nagu igal aastal, tuleb jälle tõdeda, et VAREM oleks pidanud alustama.

Poegadele plaanisin sokid kududa. Mustriga ja puha. Ühe soki serva tegin valmis, aga no kole mis kole jälle. Lõng liiga jäme jms.Harutasin plaanitud tumeda soki serva üles ja kudusin ühe hooga punased asemele. Lihtsad triibulise säärega, sest tallad lähevad nagunii kohe katki ja pealgi Jõulud ju aina lähenevad, teiste kinkide jaoks peab kah aega jääma. Ja piparkookide jaoks. Ja niisama lebotamise jaoks.Aga nurja läks seegi plaan, sest mu suur laps sai tohutu nohu ja kui mehed on kord haiged, siis on nad NIIIIIIIIIIIIIIIIIIII haletsusväärsed ja õnnetud ja nõrgad ja alla-meetrised, et Ema Süda andis jõuludeks plaanitud sokipaari juba kasutusse (sest vanade tallad olid lootusetult auklikud ega väärinud parandamist)
Noh ja panin siis ka pildi blogisse, sest nüüd ju vajus üllatusmoment äraÜks kink on nüüd jälle puudu. Tegudele!
riis posted @ 19:21 - Link - kommentaarid (11)368931 visits