Andmed
Iga: juba tublisti üle 40 :)
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: sõnn
Minu nupp

Meeldib
käsitöö, lugemine, hea toit ja hea vein, rõõmsad ja nutikad inimesed

Käin kaemas
Vajalik lause
millegipärast rohkem IseTegijate linke ei lase panna
Arhiiv
Riisi kudumine ja vested
30 August 2010
HOOAEG ALGAS

Niipea kui kraadiklaas alla 29 kraadi langes, paiskus Isetegijasse kohe ridamisi sooje kindaid ja sokke. Ja paljud tunnistasid, et juba ootasidki, millal saaks hakata jälle villaseid asju kuduma Nii et pole see kliima meil nii hull ühti, kui tavaliselt kurdetakse. Tuleb välja, et meile meeldibki jahe ilm, mis vajab Villast
Nooh, minul muidugi jälle Mustad Sõrmikud käsil. Mehele seekord. Unustas talve lõpul oma kindad ema autosse. Ja ema müüs auto maha. Koos kinnastega ilmselt. Ühele lesbipaarile, heh. Mitte et see muidu oluline oleks, aga armastusega kootud vähekantud meestekindad läksid seega raisku. Aga pole viga, tegin juba uued. Ja poistele läheb vist kah kohe uusi vaja... loodetavasti jõuan ikka oma elus veel ka midagi muud ette võtta. Tegelikult on ikka midagi varrastel kah (ausalt!) Aga panen need mõttetud mustad kindad siiski siia asitõendiks üles.
Proovisin kindaid kudumise ajal mehele mitu korda ja tal ongi päriselt sellised käed, kuigi pildilt tunduvad võib-olla lopergused Seekord on positiivne see, et need punakad triibud, mille randmele tegin, ergutasid teda särgipoest sama tooni särki otsima, mitte ainult sinist või musta nagu tavaliselt.Olen kuulnud, et paljud pelgavad sõrmikute kudumist. Ei ole midagi peljata, siin Isetegijaski on väga selge meestesõrmikute õpetus olemas. Lõng Novita Nalle. Minul vardal 15, randmes peenemad, käeosas jämedamad vardad, juurde ei kasvatanud enne kui pöidlakiiluks 3 silma. Pöidlaavaks 11 silma. Väike Ats 6-6-6, Nimeta Mats ja Pikk Peeter 7-7-6, Kotinõel 7-7-7 silma.


riis posted @ 17:04 - Link - kommentaarid (6)369861 visits